Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Сузір’я зірок спалахнуло на сцені…

23 лютого в Культурному центрі УТОГ м. Києва відсвяткували прихід весни справжнім святом краси, талантів, жіночої ніжності та звабливості поряд із чоловічою мужністю та силою – проведенням Всеукраїнського конкурсу краси «Міс і Містер УТОГ – 2019». Ціле сузір’я яскравих зірок спалахнуло на сцені, яка була оформлена у такому ж «зірковому» стилі…


Треба зазначити, що цьогорічний конкурс дещо відрізнявся від попередніх. Його організацією вперше займалась Всеукраїнська молодіжна організація УТОГ. Серед нового також було незвичне оцінювання журі в різних, але рівнозначних номінаціях. Додатково до класичного першого місця у номінації «Міс і Містер УТОГ» були запроваджені такі номінації, як «Miss and Mister Deaf Ukraine International – 2019» та «Miss and Mister Deaf Ukraine Star – 2019». Пояснюється ця новинка дуже просто – переможці в згаданих номінаціях мають змогу протягом року взяти участь у відповідних всесвітніх конкурсах. Отже, у 2019 році троє дівчат і троє хлопців представлятимуть нашу країну на світовій сцені.

Були визначені також переможці у номінаціях «Міс і містер глядацьких симпатій», «Перша віце-міс УТОГ» та «Друга віце-міс УТОГ».

Усього взяли участь у конкурсі 10 красунь і 11 красенів з різних областей України. Головою журі був Михайло Булатов – в.о. голови Всеукраїнської молодіжної організації УТОГ. Інші члени журі: Ігор Якубовський – заступник директора з навчально-виховної роботи ККЛП, Мар’яна Люханова – Глуха міс світу – 2018, Віталій Гриценко – віце-президент СФГУ, Алла Люлькова – представник модельного агентства, Олександр Чубко – актор театру «Райдуга» та секретар журі Людмила Орішко – заступник директора КЦ УТОГ. Програму вели Олена Біла та Юрій Щербак.

Зала Культурного центру УТОГ була переповнена глядачами. Як заведено, на початку учасники представили себе у конкурсі «Візитка». Наступним був конкурс «Дефіле», під час якого хлопці та дівчата виходили на сцену у купальних костюмах, демонструючи свою грацію. Третім відбувся «Творчий конкурс». На жаль, цього року за Положенням, розробленим на зразок зарубіжних змагань найкрасивіших представників сильної статі, не було передбачено участь хлопців у творчому змаганні. Окрім дівчат, лише 1 хлопець вийшов на сцену – пісню у жестовому виконанні «Люди, як кораблі» заспівав Ярослав Котляров (Миколаїв). І далі сцена запалала! Одна за одною спалахували яскраві зіроньки – наші красуні. Дуже гарно виступила Яна Хоменко (Житомир), виконавши в дуеті зі своїм партнером танець з акробатичними елементами. Також палкими танцями захопили глядачів Світлана Каганець (Рівне) та Катерина Суха (Дніпро). У пісенному жанрі виступили Ольга Сиваш (Львів), Вікторія Поліщук (Івано-Франківськ) та Ксенія Буйволенко (Суми). Креативно та неповторно виконала творчий номер Анжела Дороніна (Чернігів), яка, танцюючи, намалювала фарбами витончену постать балерини.

Четвертим відбувся конкурс «Леді та джентльмени» – на сцену вийшли дівчата у вишуканих вечірніх платтях і хлопці, одягнені в елегантні костюми. Це було казково і дуже хвилююче!

А далі ведучі оголосили проміжний вибір журі — імена 8 фіналістів, що перейшли до заключного етапу – «Інтелектуального конкурсу». Цей конкурс складався із одного запитання та відповіді на нього. Першими тягнули конверти із завданнями хлопці:

«Яким Ви бачите себе через 10 років?» – «Через 10 років я бачу себе батьком і взагалі успішним чоловіком», – відповів Владислав Дунаєв (Київ).

«Чого Ви боїтеся більше всього в житті?» – «Я нічого не боюсь, я сміливий», – однозначно сказав Микола Мандрик (Одеса).

«Якщо б Ви виграли 1 мільйон гривень, на що б Ви їх витратили?» – «80% я би віддав сиротам, а 20% – залишив собі», – відверто відповів Петро Мендришора (Чернівці).

Потім настав час дівчат до щирої відповіді:

«Який у Вас був найцікавіший момент у житті?» – «Подорож у Румунію для участі у модельному конкурсі» – Ольга Сиваш (Львів).

«Для чого проводять конкурс Міс і Містер УТОГ?» – «Щоб усі брали участь і були дуже красивими» – Ксенія Буйваленко (Суми).

«Якби Ви могли змінити світ на краще, щоб Ви зробили?» – «Я би зробила так, щоб не було війн, був мир і всі були б здорові» – Світлана Каганець (Рівне).
«Що для Вас є кохання?» – «Кохання – це коли весна в душі», – Галина Ігнатко (Ужгород).

«Що Вам необхідно для відчуття повного щастя?» – «Щоб поруч завжди були рідні та друзі» – Вікторія Поліщук (Івано-Франківськ).

Після перерви фіналісти вийшли на сцену в очікуванні рішення журі. Обличчя хлопців були напруженими і зосередженими, у дівчат ледь помітно блищали сльози в очах – вочевидь усі вони дуже хвилювалися. Але усі їх старання були виправдані, коли журі оголосили результати Всеукраїнського конкурсу краси «Міс і Містер УТОГ – 2019» та присвоїли фіналістам нагороди у номінаціях:

  • «Міс УТОГ – 2019» – Вікторія Поліщук (Івано-Франківськ);
  • «Miss Deaf Ukraine International – 2019» – Ольга Сиваш (Львів);
  • «Miss Deaf Ukraine Star – 2019» – Галина Ігнатко (Ужгород);
  • «Перша віце-міс УТОГ» та «Міс глядацьких симпатій» – Ксенія Буйволенко (Суми);
  • «Друга віце-міс УТОГ» – Світлана Каганець (Рівне);
  • «Містер УТОГ – 2019» – Петро Мендришора (Чернівці);
  • «Mister Deaf Ukraine International – 2019» – Влад Дунаєв (Київ);
  • «Mister Deaf Ukraine Star – 2019» та «Містер глядацьких симпатій» – Микола Мандрик (Одеса).

Вручення нагород і фотосесія з переможцями перетворилися у справжню феєрію краси і молодості. У натовпі, який оточив найкрасивіших юнаків та дівчат УТОГ за підсумками конкурсу 2019 року, важко було просити про інтерв’ю.

Відео опитування глядачів читайте найближчим часом. Слідкуйте за нашими публікаціями!
Іванна НАЗАРОВА
Фото П. МОРГУНОВАгазета Наше Життя

Сузір’я зірок спалахнуло на сцені…

2019-03-06
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-03/1551792268_p1250284.jpg 3 лютого в Культурному центрі УТОГ м. Києва відсвяткували прихід весни справжнім святом краси, талантів, жіночої ніжності та звабливості поряд із чоловічою мужністю та силою – проведенням Всеукраїнського конкурсу краси «Міс і Містер УТОГ – 2019». Ціле сузір’я яскравих зірок спалахнуло на сцені, яка була оформлена у такому ж «зірковому» стилі…
газета Наше Життя