Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Під янгольськими крилами


Кожен з нас неодноразово чув вислів «Діти — це наше майбутнє», але в круговерті справ та хронічної нестачі часу ми не помічаємо їхніх проблем, не додає­мо їм уваги та любові, а інколи у нас не вистачає розуміння, вміння чи знань, щоб їм допомогти, дуже часто нам бракує коштів на задоволення їхніх потреб — все це стає особливо актуальним, коли це діти з порушеннями слуху, які потребують слухопротезування. І звичайним дивом видається, коли знаходяться люди з великим серцем, які мають можливість, час та бажання допомогти нашим дітям.


Диво трапилося й напередодні новорічних свят з дітьми, що перебувають на обліку в Первомайській ТО УТОГ.

Хто найбільше може зрозуміти дитину, як не мати? Саме материнське серце може подарувати вогник тепла не лише своїм дітям, бо, як відомо, чужих дітей не буває.

А хто може найбільше знати про проблеми дітей з порушеннями слуху, як не мати, що сама з року в рік була єдиним зв’язком між світом та власною дитиною?

Саме така мати й стала янголом для наших діток. Мати, у якої велике серце, що ще раз підтверджує бажання нашої благодійниці залишатися невідомою. Адже справжнє добро не має імен, робиться не напоказ, а за покликом серця.

26 грудня 2018 року за ініціативи та за кошти нашої благодійниці і таких же небайдужих людей до нашого міста Первомайська було запрошено лікаря-сурдолога з Одеського обласного «Центру слуху», який здійснив обстеження, підбір та налаштування семи дітям віком від двох до дванадцяти років слухових апаратів, придбаних за кошти благодійників.

Всього благодійники придбали вісім слухових апаратів європейського виробництва, вкладок та батарейок для них.

Неможливо описати словами почуття дорослих й самих дітей, коли вони вперше почули звуки та слова. Це океан захоплення та здивування, це дитячі оченятка, які ми не забудемо ніколи, це сльози матерів і їхня справджена надія на щасливе майбутнє своїх дітей…

Звісно, попереду ще довгий шлях та кропітка робота з адаптації цих дітей до життя в суспільстві, але, разом з тим, перший крок вже зроблено.

Не забули наші благодійники й про те, що слухопротезування відбувалося напередодні новорічних свят, та як справжні чарівники від всієї широти душі подарували кожному із діток по великому пакунку солодощів.

Отаке воно — звичайне диво, що трапилося з нами передноворічними днями.

Бажаємо нам усім якнайбільше таких див. Щастя та добробуту всім добрим людям та особливо тим, що мають наснагу та мужність працювати чарівниками в ці нелегкі часи.

Ще раз низький вам уклін! Хай береже вас Господь!
О. ЛАТИШЕВА,
голова Первомайської ТО УТОГ (Миколаївська обл.)газета Наше Життя

Під янгольськими крилами

2019-03-02
В організаціях УТОГ / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-02/1550587344_img-667e9cb17dd049d3d52c72a8366a8bea-v.jpg Кожен з нас неодноразово чув вислів «Діти — це наше майбутнє», але в круговерті справ та хронічної нестачі часу ми не помічаємо їхніх проблем, не додаємо їм уваги та любові, а інколи у нас не вистачає розуміння, вміння чи знань, щоб їм допомогти, дуже часто нам бракує коштів на задоволення їхніх потреб — все це стає особливо актуальним, коли це діти з порушеннями слуху, які потребують слухопротезування. І звичайним дивом видається, коли знаходяться люди з великим серцем, які мають можливість, час та бажання допомогти нашим дітям.
газета Наше Життя