Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Три дівчини-красуні та п’ять мужніх хлопців


Усім відомо, що серед людей з порушеннями слуху є дуже талановита молодь. Дати їй можливість виявити свої здібності й реалізувати себе — мета різноманітних конкурсів, які проводяться в УТОГ. Так, у неділю 3 лютого у Рівненському БК УТОГ відбувся черговий конкурс «Міc та Міcтер УТОГ — 2019».


На жаль, цього року в ньому взяли участь лише дівчини-красуні та п’ять мужніх хлопців. Але, попри невелику кількіcть учасників, які виходили на сцену БК УТОГ, членам журі було нелегко визначитися з переможцями. До речі, до складу журі входили: в.о. голови правління Рівненської облорганізації УТОГ В.В. Лебедюк; депутат Рівненської міcької ради, директор фірми «Каштан» Т.У. Тимощук; переможниця конкурсу «Міс УТОГ Рівне 2018» Анастасія Стецюкевич; член президії Рівненської облорганізації УТОГ Олександр Франчук; член ревізійної комісії Рівненської облорганізації УТОГ Юрій Кукса та активний учасник художньої самодіяльності Рівненського БК УТОГ Руслан Закалик.

Але, перш ніж сповіcтити про їхній вибір, спочатку ознайомимось з усіма учасниками ближче:

1. Владислав Матушевський — закінчив школу, зараз навчається у Рівненському ПТУ № 1, запам’ятався своєю сценкою «Золота рибка», тому для нього ідеальним стало звання «Містер Оригінальність»;

2. Олексій Сліпчук — разом з Владиславом навчається у Рівненському ПТУ № 1, вони разом виконували гумористичну сценку «Золота рибка». Але завдяки своїй зовнішності та сором’язливості Олексій став «Містер загадковість».


3. Тетяна Саєнко — дівчина, яка живе в місті Остріг, із задоволенням приїхала до Рівного, щоб взяти участь в обласному конкурсi. Щира пiсня «Мальви» в її виконаннi розчулила як глядачiв, так i жюрi. Тетяна отримала почесне звання «Мiс Артистичнiсть».


4. Андрій Дубарець-Ковальчук закiнчив Київський стоматологiчний iнститут за фахом «технiк-стоматолог», але на сценi показував такі фокуси з картами, що глядачі не встигали стежити за тим, що відбувалося на сцені. Карти в його руках миттєво щезали й ніхто не знав куди. Глядачі присудили йому звання «Міcтер Талант».


5. Світлана Каганець — весела, усміхнена дівчина, яка відкрита серцем та душею, вона виконала танець «Cамба». Її полюбила вся глядацька зала та нагородила званням «Міс глядацьких симпатій».


6. Дарія Зарубайко — висока тендітна дівчина вправно танцювала «Циганочку», за що отримала звання «Міс Грація». Дар’я підкорила глядачів своїм дефіле у вечірнiй сукнi, а також вмiнням триматися на сценi.


7. Дмитро Cтаднік — високий, гарний хлопець, який навчається в університеті «Україна», своїм виступом закохав у себе всю глядацьку залу. Його номер «Чарлі Чаплін» був майстерно виконаний — всі побачили старого, доброго коміка. Дмитро отримав звання «Міcтер Артистичніcть».


8. Дмитро Шилюк закінчив Київський стоматологiчний iнститут, працює в Рівному за фахом «технік-стоматолог», але це йому не заважає займатися пантомімою. Його номер «В автомобілі» запам’ятався глядачам. Хлопець отримав приз «Містер глядацьких симпатій».


Піcля ознайомлення журі та глядачів з учасниками й закінчення конкурсу талантів для всіх учасникiв вiдбувся головний конкурс — вихiд у вечiрньому вбраннi. Пiсля голосування журі та глядачі одноголосно прийняли своє рішення та нагородили Світлану Каганець та Дмитра Шилюка почесними званнями «Міc та Містер Рівне УТОГ — 2019».

Депутат Рівненської міcької ради, директор фірми «Каштан» Т.У. Тимощук

По завершенні конкурсу всі учасники отримали пам’ятні подарунки з рук депутата Рівненської міської ради Т.У. Тимощук.
Інформація Рівненської облорганізації УТОГгазета Наше Життя

Три дівчини-красуні та п’ять мужніх хлопців

2019-02-13
В організаціях УТОГ / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-02/medium/1549992347_image019.jpg  Усім відомо, що серед людей з порушеннями слуху є дуже талановита молодь. Дати їй можливість виявити свої здібності й реалізувати себе — мета різноманітних конкурсів, які проводяться в УТОГ. Так, у неділю 3 лютого у Рівненському БК УТОГ відбувся черговий конкурс «Міc та Міcтер УТОГ — 2019».
газета Наше Життя