Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Дружній візит хмельничан до Тернополя

Обласні організації УТОГ продовжують обмін концертними програмами, організовуючи виїзд своїх талановитих аматорів у сусідні області.


13 жовтня 2018 року в Тернопільському обласному культзакладі УТОГ представляв свою яскраву і цікаву концертну програму колектив художньої самодіяльності Хмельницького обласного будинку культури УТОГ.

Тернопільські нечуючі гостинно зустріли сусідів, а потім насолоджувались їхнім виступом, зарядившись позитивною енергією і настроєм, бо справді зі сцени випромінювався заряд бадьорості, доброти, гумору і щирих усмішок.

Веселі пісні у жестовому виконанні викликали бурхливі оплески та підтримку залу, сценки були кумедними й кожна по-своєму вражала дотепністю і жартами.

З особливою насолодою спостерігали глядачі сценки з участю єдиного в колективі представника сильної статі — Анатолія Рибака, який дуже вдало перевтілювався в образ героя будь-якої сценки чи пісні.

Тернополяни із захопленням сприймали художні номери у виконанні запальної «провідної самодіяльної артистки» Ірини Длужинської, яка своєю виразністю рухів і жестів, яскравими емоціями влучно передавала слова пісні. Її виступи — справжня насолода!

Сподобалися тернополянам номери всіх учасників концерту, бо викладалися вони на повну, вкладали у свої виступи душу, старання, здібності.

Кожен номер був по-своєму цікавим і захоплював глядачів.

Завершальною піснею гості підняли весь зал і вже всі співали разом, а деякі не втримувалися і підтанцьовували в ритм музики.

Емоції глядачів говорили самі за себе.

Голова Тернопільської обласної організації УТОГ Н.Д. Коцовська від імені нечуючих земляків подякувала гостям за чудовий виступ, за українську пісню, за прекрасний відпочинок. Вона вручила хмельничанам пам’ятний сувенір на згадку про перебування на тернопільській землі.

Після закінчення концерту нечуючі ще довго не розходилися. Зустрілися давні знайомі, друзі, однокласники, тож усім було про що згадати й досхочу наговоритись.

Зичимо вам, дорогі сусіди з Хмельницького, успіхів на творчій ниві!

До нових зустрічей!
О. РОГАЛЬСЬКА, інструктор Тернопільської обласної організації УТОГгазета Наше Життя

Дружній візит хмельничан до Тернополя

2018-12-03
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-11/medium/1543594642_ternopol61.jpg  Обласні організації УТОГ продовжують обмін концертними програмами, організовуючи виїзд своїх талановитих аматорів у сусідні області.
газета Наше Життя