Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Успіхи й перемоги надихають

30 вересня у приміщенні Бродівської ТО УТОГ, що на Львівщині, було людно. Чуючі та нечуючі, дорослі та діти, старші та молодші зібрались разом, щоб відзначити Міжнародний день глухих.


Ніщо так не мотивує і не надихає, як успіхи й перемоги. Люди з особливими потребами повинні почуватись повноправними членами суспільства. Наші нечуючі прекрасно адаптовані в оточуючому середовищі. Доказом є те, що глухі люди, працюючи на різних підприємствах разом з чуючими, чудово виконують свої обов’язки. Були продемонстровані світлини з місць їхньої праці.

Не «пасуть задніх» вони й у спорті. На дружній зустрічі з футболу між командою чуючих з с. Заболотці та командою Бродівської ТО УТОГ на полі було повне взаєморозуміння і зустріч закінчилась рахунком 3:3. Та не закінчилось спілкування двох команд, тому що голова Заболотцівської об’єднаної територіальної громади М.В. Дискант радо запросила всіх в кафе «на піцу», де спортсмени мали змогу не тільки підкріпитися смачним обідом (за який окреме «дякуємо»), але й познайомитися ближче. А Марія Володимирівна навіть продемонструвала свої знання жестової мови, зізнавшись, що вночі в інтернеті знайшла і вивчила жест «ми вас любимо».

Змагання з футболу також відбулися і в навчально-реабілітаційному центрі в смт Підкамінь, де грала команда учнів проти команди випускників того ж центру. І коли дорослі та досвідчені гравці почали перемагати, вони зробили те, що не кожен зможе, — вивели одного гравця зі своєї команди і грали проти учнів у меншому складі. А вболівальники активно підтримували обидві команди, тому що і «ті», і «ті» були «наші». Зустріч закінчилась смачним обідом — відпустити своїх колишніх учнів голодними працівники закладу ну ніяк не могли.

Під час святкової програми 30 жовтня в Бродівській ТО УТОГ розповідалося про ці події та досягнення глухих в житті та спорті.

Ще одна приємна новина засвідчила, що глухота не є перешкодою сімейному щас­тю, тому що кохання не знає перешкод. Саме таке почуття об’єднало чуючого Пет­ра і нечуючу Ольгу, які тепер носять спільне прізвище — Бережні.

Цього ж дня всім учасникам змагань, учасникам святкового концерту та молодому подружжю були вручені пам’ятні подарунки.

Закінчився захід, добіг кінця день, але життя наших героїв продовжується і продовжує надихати інших не закриватися в собі, не опускати руки, а навпаки — йти вперед і реалізовуватись в суспільстві.
Н. ЖОЛУДЄВА, перекладач Бродівської ТО УТОГ (Львівська обл.)газета Наше Життя

Успіхи й перемоги надихають

2018-11-06
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-11/medium/1541499620_brody2.jpg

30 вересня у приміщенні Бродівської ТО УТОГ, що на Львівщині, було людно. Чуючі та нечуючі, дорослі та діти, старші та молодші зібрались разом, щоб відзначити Міжнародний день глухих.

газета Наше Життя