Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

У Полтавській облорганізації УТОГ — свято за святом!

23 вересня члени Полтавської облоргані­зації УТОГ відзначили подвійне свято — День міста і Міжнародний день жестових мов!

У центрі міста вони провели цікавий захід «Жестова мова єднає». Це були цікаві ігри та конкурси — і для глухих, і для чуючих мешкан­ців нашого міста. Завдяки цим заходам кожен житель Полтави міг отримати у доступній і ці­кавій формі інформацію про рідну мову глу­хих, а також вивчити найнеобхідніші для спіл­кування жести.Перехожим роздавали інформаційні букле­ти, про які працівники обласної організації подбали заздалегідь. Підготували вони також і яскравий кольоровий роздатковий матеріал із зображенням дактильної азбуки глухих.

Що й казати: молодці, полтавчани!

А напередодні, 22 вересня, УТОГівці взяли активну участь у ще одному яскравому міському заході — параді вишиванок «Полтава вишивана».


Разом з глухими полтавчанами у параді вишиванок взяли участь і їхні друзі з інших міст України. Зокрема, гарною вишиванкою пора­дував усіх В’ячеслав Онацький з Харкова.

Безумовно, всім, хто пройшовся урочистою ходою вулицями со­нячної Полтави, приємно було відчувати себе частиною великого цілого, адже ми так любимо нашу історію, землю, народ...
​Інформація Полтавської облорганізації УТОГгазета Наше Життя

У Полтавській облорганізації УТОГ — свято за святом!

2018-09-28
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-09/medium/1538137886_poltava-1.jpg

23 вересня члени Полтавської облоргані­зації УТОГ відзначили подвійне свято — День міста і Міжнародний день жестових мов! У центрі міста вони провели цікавий захід «Жестова мова єднає». Це були цікаві ігри та конкурси — і для глухих, і для чуючих мешкан­ців нашого міста. Завдяки цим заходам кожен житель Полтави міг отримати у доступній і ці­кавій формі інформацію про рідну мову глу­хих, а також вивчити найнеобхідніші для спіл­кування жести.

газета Наше Життя