Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

З перемогою, «Прикарпаття»!

3 червня у відпочинковій зоні мікрорайону Пасічна м. Івано-Франківська, біля річки Бистриця був проведений обласний конкурс «Ігри патріотів УТОГ», присвячений 85-й річниці з дня створення УТОГ.


В організаторів конкурсу були побоювання, чи не підведе погода, бо напередодні пройшла сильна злива, та й на неділю синоптики обіцяли дощ, грозу. Та всі хвилювання виявились марними — день видався сонячним, спекотним.

На волейбольному майданчику біля річки вишикувалися п’ять команд: «Стиль» Івано-Франківського УВП, «Нафтовик» Надвірнянської первинної організації УТОГ, яка підпорядковується Івано-Франківській ТО УТОГ, «KSO» — з Калуської ТО УТОГ, «Прикарпаття» — від БК УТОГ, «Снайпер», яку підготував активіст обласної молодіжної Ради УТОГ Артем Павленко.

Учасників команд привітали та побажали успіхів голова облорганізації УТОГ М.М. Пашник та директор БК УТОГ Н.К. Ушакова.

Після традиційної «Візитки» розпочалися різноманітні ігри та конкурси на природі — «Естафета», «Снайпер», «Влучний стрілець», «Біг сороканіжок», «Ходіння по мостику», «Бій когутів», «Коромисло», «Старт УТОГ».

У конкурсі капітанів на краще знання історії УТОГ відзначились капітани двох команд — А. Павленко («Снайпер») та І. Романюк («Прикарпаття»).

У конкурсі художньої самодіяльності кожній команді в повному складі необхідно було зіграти сценку на задану тему. Найкраще це вдалося команді «Снайпер», яка здійснила інсценізацію казки «Ріпка» на сучасний лад.

І ось настав бентежний момент: головний суддя — тренер ДЮСШІ М.В. Дмитришин оголосив підсумки конкурсу. За кількістю набраних балів перемогла команда «Прикарпаття», друге місце посіла команда «Снайпер», третє місце — команда «KSO».

Вітаємо команду «Прикарпаття» з перемогою і бажаємо успіхів на Всеукраїнському конкурсі «Ігри патріотів УТОГ»!
Інформація Івано-Франківської облорганізації УТОГгазета Наше Життя

З перемогою, «Прикарпаття»!

2018-06-28
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-06/medium/1529421436_85.jpg

3 червня у відпочинковій зоні мікрорайону Пасічна м. Івано-Франківська, біля річки Бистриця був проведений обласний конкурс «Ігри патріотів УТОГ», присвячений 85-й річниці з дня створення УТОГ.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ