Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Кількісний рекорд у Чернігові!

12 травня, в Чернігові, в Центральному парку культури та відпочинку відбувся спортивно-оздоровчий захід «Ігри патріотів УТОГ», організований обласною організацією Українського товариства глухих за фінансової підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.


Почалися «Ігри патріотів» з урочистого параду 8 молодіжних команд з 40 учасників. Такої великої кількості ще не знала історія нашого обласного конкурсу! Дуже постаралися всі п’ять територіальних організацій УТОГ Чернігівської області, які направили своїх представників із 15 районів області. Крім учасників було дуже багато вболівальників, які прийшли подивитися на змагання.

Усіх тепло привітали голова Чернігівської обласної організації УТОГ Л.М. Сивенко та заступник директора Департаменту молоді, сім’ї та спорту облдержадміністрації В.Л. Голуб.

Вже традиційно «Ігри патріотів УТОГ» для молоді з порушеннями слуху стали не лише спортивно-розважальним заходом, а цілим реабілітаційно-оздоров­чим комплексним процесом, який поєднав у собі культурно-освітню, спортивно-оздоровчу та патріотичну складові.

У програмі були конкурси «Візитка», «Художня самодіяльність» та спортивні ігри.

Особливо всім сподобались спортивні ігри «Ажіотаж» та «Смуга перешкод», які підготували наші помічники — судді оперативно-рятувальної служби «SOS». Змагання настільки надихнули учасників, що вони не звертали увагу на втомленість. Кожна команда була серйозно налаштована на перемогу і готова продемонструвати свою майстерність суддям.

Згідно з таблицею результатів перемогла команда м. Чернігова «Силачі», 2 місце посіла команда Сосницької спецшколи «Довженківці», 3 місце — команда з м. Бах­мач «Сокол», яка вперше брала участь в «Іграх патріотів». Ця дружна команда проявила справжню волю до перемоги.

За команду з м. Прилуки ми дуже переживали, адже вони їхали до нас 180 км. У дорозі з ними трапилась транспортна пригода, але вони все ж приїхали і вразили нас своєю фізичною підготовкою.

Команда з м. Ніжин вже кілька років бере участь в наших «Іграх патріотів». У цьому році в команді з’явилися молоді новачки і ми сподіваємося, що у них є перспектива.

Завдяки цим змаганням зміцнюються відносини між районними територіальними організаціями УТОГ, покращується рівень фізичної підготовки нечуючої молоді. Захід «Ігри патріотів» є одним з джерел інтеграції людей з особливими потребами у сучасне суспільство. Він допомагає залучити громадськість до проблем людей з інвалідністю та їх реабілітації.

Патріотичному вихованню нечуючої молоді в усі часи приділялася особлива увага, не кажучи вже про останні кілька років. Тож не дивно, що захід «Ігри патріотів УТОГ» стрімко набирає популярності.

«На мою думку, саме завдяки таким іграм діти та молодь можуть на власному досвіді зрозуміти, що таке дружба та взаємодопомога. Ці змагання дуже згуртовують не тільки команду, а й всю школу, весь район, весь колектив, виховують патріотизм, любов до своєї країни», — поділився один із глядачів заходу.
Ю. ПОЛЯКгазета Наше Життя

Кількісний рекорд у Чернігові!

2018-06-28
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-06/medium/1529421113_img_1272.jpg

12 травня, в Чернігові, в Центральному парку культури та відпочинку відбувся спортивно-оздоровчий захід «Ігри патріотів УТОГ», організований обласною організацією Українського товариства глухих за фінансової підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ