Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Ювілей УТОГ відзначали у «Сузір’ї»

У міському Будинку культури «Сузір’я» м. Сарни 3 червня відбувся культмасовий захід до ювілейної дати — 85-річчя з дня створення Українського товариства глухих.


Свято розпочалося з Гімну УТОГ у жестовому виконанні Ольги Пінчук. Пролунали привітання на адресу колективу та осіб з порушеннями слуху — членів Сарненської територіальної організації Українського товариства глухих, від почесних гостей та представників державної влади, які відзначили нечуючих активістів та ветеранів ТО УТОГ почесними грамотами, подяками та квітами.

У залі, в якому в цей святковий день було багатолюдно. Приїхали й гості з Рівненської обласної організації УТОГ. В.о. голови обласної організації Віра Лебедюк нагородила почесними грамотами голів первинних організацій, активістів і ветеранів Товариства та від щирого серця привітала всіх присутніх з ювілейною датою.

Нагородження учасниці художньої самодiяльностi О.М. Пiнчук

Нагородження голови Сарненськоi мiськоi ПО УТОГ В.М. Лук’янчук

Нагородження ветерана ТО А.М. Нечипорук

Голова Сарненської ТО УТОГ Любов Ярута зазначила, що територіальна організація є тим мостом, що з’єднує світ чуючих людей зі світом осіб з порушеннями слуху. Вона відзначила активну роботу багатьох із тих, хто присвятив своє життя розвитку територіальної організації УТОГ та Товариства в цілому.

85 років для Українського товариства глухих — це вагома дата, що свідчить про багато років плідної праці на благо людей з порушеннями слуху. Під час роботи виникають різні питання з реабілітаційної, оргмасової діяльності, але не менш важливим є організація дозвілля членів УТОГ. Культмасовий захід неможливо провести без підтримки благодійних організацій. Від імені членів УТОГ та працівників територіальної організації Любов Ярута висловила подяку благодійним організаціям і приватним підприємцям, які підтримують ТО УТОГ під час підготовки та проведення різних заходів і надають посильну допомогу.

Присутні із захопленням дивились концертну програму, підготовлену активістами Сарненської територіальної організації УТОГ та вихованцями хореографічної студії «Сяйво» міського Будинку культури «Сузір’я».

Любов Ярута на завершення культмасового заходу подякувала всім, хто брав участь в організації свята, побажала міцного здоров’я, сил, натхнення, доброти, милосердя та запросила всіх до святкового столу. Після чого всі охочі члени УТОГ мали можливість отримати гуманітарну допомогу.
Інформація Сарненської ТО УТОГ (Рівненська обл.)газета Наше Життя

Ювілей УТОГ відзначали у «Сузір’ї»

2018-06-21
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-06/medium/1529345460_zagal_ne_foto_na_sceni.jpg

У міському Будинку культури «Сузір’я» м. Сарни 3 червня відбувся культмасовий захід до ювілейної дати — 85-річчя з дня створення Українського товариства глухих.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ