Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Ювілейне свято у Полтаві

Цього дня, 19 квітня 2018 року у Полтаві знадвору кра­пав дощ та віяв холодний вітер, але в приміщенні Будинку культури УТОГ було гамірно й багатолюдно, адже тут про­водився урочистий захід обласного рівня, присвячений 85-й річниці Українського товариства глухих.

Члени УТОГ Полтави радо вітали гостей: представника від Центрального правління УТОГ, члена президії ЦП УТОГ, голову Запорізької облорганізації УТОГ В.Ю. Дюжева; директора Де­партаменту праці та соціального захисту населення Полтав­ської облдержадміністрації Л.В. Корнієнко; начальника відділу Полтавського обласного відділення Фонду соціального захи­сту інвалідів О.О. Файрушину; директора Полтавського ДНЗ «ПВМПУ» А.М. Горященко; завуча Полтавської загальноос­вітньої школи-інтернату для дітей із порушеннями слуху О.М. Яковенко; головного спеціаліста Полтавського РЦ «Інваспорт» Г.І. Давидко; Почесного члена УТОГ, ветерана спорту Ю.А. Ве­рещаку; педагога і краєзнавця В.Є. Сакуна; керівництво під­приємств УТОГ: ВП «Універсал» — Б.О. Акініна та С.П. Лук’я­нову; УВП № 1 УТОГ — Н.І. Гречко та З.Л. Самаріну; Лубенське УВП УТОГ — С.В. Миколаєнко та інших поважних гостей.

Всі мали можливість оглянути в фойє виставку виробів УВП УТОГ з Полтави та Лубен, а також ретро-виставку ви­робів глухих майстрів (радіо-няня та будильники минулих років), фотогалерею зі світлинами про різні заходи Пол­тавської обласної організації УТОГ.

На початку свята прозвучав Гімн УТОГ, а далі зі слова­ми привітання до присутніх звернувся голова Полтавської облорганізації УТОГ Л.В. Усенко.

Також виступив з теплими привітаннями В.Ю. Дюжев, який вручив почесні грамоти ЦП УТОГ активістам Полтав­ської обласної організації УТОГ.

Були показані найкращі номери художньої самодіяльнос­ті. У концертній програмі взяли участь учасники різних віко­вих категорій (від 3 до 76 років) — з Полтавської спецшко­ли-інтернату, Миргородської та Лубенської ТО УТОГ, Пол­тавського БК УТОГ.

На святі відбулося вручення відзнак: директори УВП УТОГ нагороджували грамотами своїх найкращих працівників, а го­лова облорганізації УТОГ — своїх найкращих активістів.


Завершилося свято урочистим врученням короваю: учасники художньої самодіяльності БК УТОГ подарували його представнику ЦП УТОГ В.Ю. Дюжеву.

Віктор Юрійович висловив найщиріші побажання з наго­ди ювілею та подякував всім організаторам та учасникам за відмінну підготовку та гарний концерт учасників худож­ньої самодіяльності.

Смачний торт і фото на згадку стали завершенням уро­чистого заходу у Полтаві, присвяченого ювілейній даті з дня створення Українського товариства глухих.
Інформація Полтавської облорганізації УТОГ
газета Наше Життя

Ювілейне свято у Полтаві

2018-05-16
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-05/medium/1526188018_poltava1.jpg

Цього дня, 19 квітня 2018 року у Полтаві знадвору кра­пав дощ та віяв холодний вітер, але в приміщенні Будинку культури УТОГ було гамірно й багатолюдно, адже тут про­водився урочистий захід обласного рівня, присвячений 85-й річниці Українського товариства глухих.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ