Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Разом з УТОГ радіємо життю!


Як добре, що в людей, позбавлених слуху, є така організація — Українське товариство глухих! Зараз важко уяви­ти повноцінне життя глухої людини без допомоги УТОГ. Завдяки різнобічній роботі, яка проводиться у Товаристві, ми радіємо найціннішому — життю і крокуємо ним нарівні з іншими члена­ми суспільства.

Р.М. Лопатюк, І.І. Чепчина, Я.Ю. Возний, В.С. Дем’янчук

Про це ще й ще раз упевнилися всі, хто завітав до Житомирського ОБК УТОГ на ювілейні урочистості з нагоди 85-річчя УТОГ. На свято були запро­шені поважні гості, серед яких — голо­ва УТОГ І.І. Чепчина, директор Жито­мирського обласного відділення ФСЗІ Я.Ю. Возний, керівники й представни­ки інших відомств, підприємств та ор­ганізацій.


А найголовніше — це був не про­сто загальнообласний, а й міжна­родний захід, адже на святкування ювілею на запрошення голови Жи­томирської облорганізації УТОГ В.С. Дем’янчука завітали гості з Молдо­ви на чолі з головою Товариства глу­хих Республіки Молдова Р.М. Лопа­тюком. У складі цієї делегації були та­кож представники Республікансько­го Будинку культури глухих і Спор­тивної Федерації глухих Молдови, які подарували житомирянам хоро­шу концертну і спортивну програму . Концерт відбувся 20 квітня в актовій залі Житомирського ОБК УТОГ. Осо­бливо запам’ятався всім яскравий молдавський танок, а наші артисти у відповідь порадували гостей і присут­ніх у залі українським танком. Багато було подарунків з обох сторін.


Крім ювілейного заходу та концер­ту, до програми перебування мол­давських гостей входили також: това­риська зустріч з волейболу, екскурсія Житомиром, відвідування музею імені С. Корольова і жіночого монастиря.

21 квітня в спортивному залі Жито­мирської облорганізації УТОГ відбула­ся товариська зустріч з волейболу між молдавською та українською команда­ми. Гра вийшла цікавою, спостерігало за нею багато глядачів й уболівальни­ків, а головною у цьому турнірі була не перемога, а дружба.

Гості з Молдови мали можливість відвідати Житомирський Свято-Анастасієвський жіночий монастир, будинок-музей С. Корольова, Музей космонавтики та інші визначні пам’ятки міста.

Зі словами щирої подяки хочемо відзначити, що активно долу­чилися до прийому гостей з Молдови та до вирішення інших важ­ливих питань з підготовки до святкування ювілею УТОГ директор Житомирської спеціальної ЗОШ-інтернату І—ІІІ ступенів № 2 М.П. Міняйло, директор Житомирського УВП УТОГ О.П. Єфимович, а також керівники Березівського навчально-реабілітаційного центру (їхні вихованці виступили на святковому концерті з кумедним танком «Квочки з курчатами»).

Керівник Житомирської організації УТОГ В.С. Дем’янчук щиро подякував зарубіжним гостям на чолі з президентом Товариства глухих Республіки Молдова за візит доброї волі до нас, а також за чудову концертну програму.

Користуючись нагодою і візитом гостей з Молдови, Р.М. Ло­патюк та В.С. Дем’янчук підписали Меморандум про подальшу співпрацю між очолюваними ними організаціями.

Валерій Станіславович також потурбувався про виготовлен­ня символічних сувенірів з написом «УТОГ — 85», які були вручені всім шанованим гостям, присутнім на ювілейному заході. А ще він подбав про великий святковий стіл як для гостей з Молдови, так і для житомирських ветеранів та активістів.
К. БАШИНСЬКА
газета Наше Життя

Разом з УТОГ радіємо життю!

2018-05-19
В організаціях УТОГ / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-05/medium/1526186228_zhitomir5.jpg

Як добре, що в людей, позбавлених слуху, є така організація — Українське товариство глухих! Зараз важко уяви­ти повноцінне життя глухої людини без допомоги УТОГ. Завдяки різнобічній роботі, яка проводиться у Товаристві, ми радіємо найціннішому — життю і крокуємо ним нарівні з іншими члена­ми суспільства.

газета Наше Життя