Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Обрано головою ради голів обласних організацій УТОГ

Інтерв’ю з головою Житомир­ської обласної організації УТОГ В.С. Дем’янчуком


— Сьогоднішня наша розмова — з Ва­лерієм Станіславовичем Дем’янчуком. Зараз він не просто голова обласної ор­ганізації: напередодні пленуму Центрального правління УТОГ сталася зна­менна подія в його житті — його обрали головою Ради голів обласних організа­цій УТОГ з усієї України. Тому я прошу його поділитися своїми планами на но­вій посаді. Які у нього задуми, може, у нього є вже якісь проекти? Чесно кажу­чи, це дуже цікавий напрям роботи, то­му що область — це область, а рівень всеукраїнський — це вже інший рівень, чи не правда?

— Мабуть, так. Хочу сказати, що я не ду­мав, що мене оберуть на цю посаду. Так, ми готувалися до виборів, але їх результат став для мене несподіванкою. Радує, що колеги — голови обласних організацій ви­словили мені таку довіру, підтримали ме­не. Вважаю, що потрібно і надалі всім ра­зом продовжувати працювати. Планую на майбутнє покращити нашу роботу. Напри­клад, надавати більше інформації в соці­альних мережах, використовувати скайп і сучасні технології. Зараз поширена рекла­ма бізнес-проекту «Connect Перекладач» — для нечуючих. Чому у нас в УТОГ тако­го немає? Треба нам також показати, як ми можемо обслуговувати нечуючих за допо­могою нових технологій і жестової мови. Адже глухі люблять отримувати інформа­цію саме за допомогою жестів. Ми також плануємо створити подібний проект. Для цього нам сьогодні видали планшети. На­даватимемо більше інформації, поширю­ватимемо її — і я впевнений, у нас все буде реалізовано.

— Так, є напрацювання, їх треба при­множувати. Хочу спитати, хто увійшов до складу Ради голів?

— До складу Ради голів увійшли голови Вінницької, Харківської, Кіровоградської, Полтавської організацій і я — від Житомира.

— Отже, п’ятірка найсміливіших. Я хо­чу побажати вам успіху і щоб, як і рані­ше, Рада голів була справді силою, яка допомагає у вирішенні різних проблем.

— Хочу сказати, що працюю на посаді го­лови обласної організації майже п’ять ро­ків, маю певний досвід і шляхи вирішення різних проблем. Такий же досвід є у кожно­го з моїх колег. Хотів би, щоб голови облорганізацій мали можливість обмінюва­тися своїми напрацюваннями, важливою інформацією в роботі. Це було б корисно всім.

— Дякую за інтерв’ю. Бажаю успіху у вашій діяльності на новій посаді й голов­не — щоб ви змогли вже найближчим ча­сом, до ювілею УТОГ, показати згуртова­ність спільних дій обласних організацій УТОГ.
Н. КАЛИНИЧЕНКО
газета Наше Життя

Обрано головою ради голів обласних організацій УТОГ

2018-04-17
В організаціях УТОГ / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-04/medium/1523775841_123123.jpg

Інтерв’ю з головою Житомирської обласної організації УТОГ В.С. Дем’янчуком

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ