Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Даємо дорогу юним та красивим!

Цей конкурс був незвичайний, навіть можна сказати — особливий! Адже в Поло­женні про умови участі у конкурсі краси за­значено, що у ньому можуть брати участь лише учасники, яким виповнилось 18 ро­ків. А серед шести учасників нашого кон­курсу повнолітніми були лише двоє дівчат: Софія Кислицина (18 років) та Мирослава Грипіч (22 роки), а решта — наше майбут­нє, юні та сповненні бажання показати се­бе: Юлія Лазаренко — 7 років; Родіон Ва­силевич — 13 років; Анжеліка Юглічек — 15 років; Анастасія Стацюкевич — 14 років.Керівництво БК та Рівненської облорга­нізації УТОГ вирішило не відмовляти юним учасникам у їх прагненнях і провели особливий конкурс завдяки міксу учасників різного віку. Це змагання під назвою «Мі­ні-Міс та Міні-Містер Рівне УТОГ — 2018» вийшло досить яскравим.

Хід конкурсу був традиційним, він скла­дався з шести частин: «Візитка», «Питання — відповідь», «Конкурс талантів», «Блиску­чий вихід», «Вихід у вечірніх сукнях» і, на­решті, — церемонії нагородження пере­можців.

За результатами конкурсу суддівською колегією та керівництвом Рівненської об­ласної організації УТОГ було вирішено відзначити учасників у наступних номіна­ціях:

 • Анастасія СТАЦЮКЕВИЧ — «Міс Рів­не УТОГ — 2018»;
 • Родіон ВАСИЛЕВИЧ — «Міні-Містер Рівне УТОГ — 2018»;
 • Юлія ЛАЗАРЕНКО — «Міні-Міс Рівне УТОГ — 2018»;
 • Анжеліка ЮГЛІЧЕК — «І Віце-Міс Рів­не УТОГ — 2018»;
 • Мирослава ГРИПІЧ — «ІІ Віце-Міс Рівне УТОГ — 2018»;
 • Софія КИСЛИЦИНА — «Міс Ніжність Рівне УТОГ — 2018»;
 • Юлія ЛАЗАРЕНКО — «Міс Чарівність Рівне УТОГ — 2018»;
 • Анастасія СТАЦЮКЕВИЧ — «Міс Та­лант Рівне УТОГ — 2018»;
 • Анжеліка ЮГЛІЧЕК — «Міс Артистич­ність Рівне УТОГ — 2018»;
 • Мирослава ГРИПІЧ — «Міс Грація Рівне УТОГ — 2018»;
 • Анжеліка ЮГЛІЧЕК — «Міс глядацьких симпатій УТОГ — Рівне 2018».

Звертаємося до колег з інших організа­цій та культзакладів УТОГ: експериментуй­те, творіть та давайте дорогу молодим і красивим! За ними — наше майбутнє, тож хай вони самостверджуються у нашому Товаристві й упевнено крокують у дорос­ле життя!
К. ЗАРІЧНЮК, директор Рівненського БК УТОГ
газета Наше Життя

Даємо дорогу юним та красивим!

2018-03-05
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-03/medium/1520063970_miss_mister4.jpg

Цей конкурс був незвичайний, навіть можна сказати — особливий! Адже в Поло­женні про умови участі у конкурсі краси за­значено, що у ньому можуть брати участь лише учасники, яким виповнилось 18 ро­ків. А серед шести учасників нашого кон­курсу повнолітніми були лише двоє дівчат: Софія Кислицина (18 років) та Мирослава Грипіч (22 роки), а решта — наше майбут­нє, юні та сповненні бажання показати се­бе: Юлія Лазаренко — 7 років; Родіон Ва­силевич — 13 років; Анжеліка Юглічек — 15 років; Анастасія Стацюкевич — 14 років.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ