Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Січневі події в Умані

«Нова радість стала, яка не бувала!» — саме таку назву мав святковий різдвяний захід, який відбувся 12 січня 2018 року у творчій майстерні гончарів «У діда Панаса» Держав­ного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань».

Учасниками його стали й члени УТОГ Уманської ТО УТОГ, які отримали безліч задоволення від знайомства з українськими традиціями, піснями, забавами, унікальни­ми ремеслами, самі мали змогу виготовити сувеніри із глини на згадку та отримати солодкі подарунки. А допо­могли його провести фахівці відділення інклюзивного ту­ризму при управлінні соціального захисту населення, з якими тісно співпрацює Уманська ТО УТОГ

Напередодні Різдвяних свят до ТО завітали наші дав­ні друзі із церкви адвентистів сьомого дня, які розповіли не тільки історію про народження Христа, а й надали кон­сультацію стосовно запобіганню та лікуванню хвороб суг­лобів та хребта. Зустріч була дуже цікавою та корисною, наприкінці всі присутні отримали подарунки та солодощі.

А 11 січня відбулася чергова зустріч представників міської влади, управління соціального захисту населен­ня з ветеранами та особами з інвалідністю міста, на яко­му традиційно були присутні і члени УТОГ. Засідання по­стійно проходить у супроводі перекладача жестової мо­ви В.В. Левченко і транслюється на місцевому телеканалі «Умань». Всі присутні мали можливість задавати питання та отримувати додаткову інформацію зі сфери соціально­го захисту, пенсійної та медичної реформ, комунальних служб, благоустрою міста. Посадові особи структурних підрозділів міської ради отримали відповідні доручення для реагування на зауваження присутніх ветеранів та осіб з інвалідністю. Такі зустрічі проводяться спільно з управ­лінням соціального захисту населення щомісяця.

Нещодавно, 16 січня, представник Уманської ТО УТОГ — Віра Василівна Левченко, була запрошена на зу­стріч-вечорниці ділових жінок Уманщини, де прозвуча­ло багато креативних ідей, задумів і побажань щодо роз­витку рідного міста та соціального захисту громадян. Виступивши, В.В. Левченко, крім привітань і побажань, висловила також і подяку міському голові О.В Цебрію та начальнику УПСЗН Г.М. Кучер за постійну увагу та турбо­ту про нечуючих. Щорічно всі глухі члени УТОГ м. Умані, за клопотанням територіальної організації глухих, отри­мують матеріальну допомогу із міського бюджету (в ми­нулому році ця сума склала 13 тис. 800 грн). Члени УТОГ міста та Уманського району, завдяки підтримці міського голови Олександра Володимировича Цебрія, мають пра­во на безкоштовний проїзд містом та Уманським райо­ном будь-яким маршрутним транспортом при наявності членського квитка УТОГ. Це дуже значна допомога для нечуючих громадян у наш нелегкий час.

Усі уманчани — члени ТО УТОГ дуже вдячні міській владі за щоденну турботу та гарно організовані святкові заходи, а також перекладачу Уманської ТО УТОГ В.В. Левченко, яка повсякчас поруч з глухими — у будні та свята, захищає їх права та робить їх життя цікавим та різноманітним.
Інформація правління Уманської ТО УТОГ
газета Наше Життя

Січневі події в Умані

2018-03-03
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-02/medium/1519725854_img_20180112_123042.jpg

«Нова радість стала, яка не бувала!» — саме таку назву мав святковий різдвяний захід, який відбувся 12 січня 2018 року у творчій майстерні гончарів «У діда Панаса» Держав­ного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань». Учасниками його стали й члени УТОГ Уманської ТО УТОГ, які отримали безліч задоволення від знайомства з українськими традиціями, піснями, забавами, унікальни­ми ремеслами, самі мали змогу виготовити сувеніри із глини на згадку та отримати солодкі подарунки. А допо­могли його провести фахівці відділення інклюзивного ту­ризму при управлінні соціального захисту населення, з якими тісно співпрацює Уманська ТО УТОГ

газета Наше Життя