Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбулася зміна керівництва Одеської обласної організації УТОГ

В Одеській обласній організації УТОГ від­булася зміна керівництва. З 2 лютого 2018 року Олександр Васильович Бабін перейшов на роботу до міської ТО УТОГ, а вико­нання обов’язків голови Одеської обласної організації на період до проведення звіт­но-виборчої конференції покладено на На­талію Олександрівну ТКАЧ.

Про неї недаремно кажуть: «народжена в УТОГ». З дитинства вона разом з Валенти­ною Іванівною Семеновою та Олександром Васильовичем Бабіним брала найактив­нішу участь у громадському житті Товари­ства.

Наталія народилася у 1979 році. Закінчила Одеську спецшколу № 97 для дітей зі зниже­ним слухом, у 2001 році здобула вищу освіту в юридичному коледжі в Чернігові.

У трудовій книжці Наталії Олександрівни лише один запис: «Одеська обласна організа­ція УТОГ».

З 1996 року вона працювала бібліоте­карем, завідувачем культмасового відді­лу в Одеському центрі культури і відпочин­ку УТОГ, а у 1998 році Валентина Іванівна Семенова прийняла молодого фахівця до Одеської обласної організації УТОГ на по­саду провідного спеціаліста по роботі з глу­хими.

У 2015—2017 роках Наталія Олександрів­на працювала на посаді директора Одесь­кого центру культури та відпочинку УТОГ.

На Всеукраїнському з’їзді молодіжних лідерів у 2003 році її обрали заступником президента Молодіжної організації нечую­чих. Багато різних цікавих заходів для мо­лоді в Україні та в Одесі проведено з її ініці­ативи, а на Всеукраїнському конкурсі «Ігри патріотів УТОГ» Наталія Олександрівна не­змінно здійснює значний обсяг організацій­ної та інформаційної роботи.

Особливо яскраво вона проявила себе в якості лідера і керівника, коли важко захво­рів голова Одеської обласної організації УТОГ — Олександр Васильович Бабін. От­же, наразі він передав своє кермо у надійні й досвідчені руки.

Успіхів Вам, Наталіє Олександрівно!
Інф. «НЖ»
газета Наше Життя

Відбулася зміна керівництва Одеської обласної організації УТОГ

2018-02-18
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-02/1518904916_1518904829_nataliya-tkach1.jpg

В Одеській обласній організації УТОГ відбулася зміна керівництва. З 2 лютого 2018 року Олександр Васильович Бабін перейшов на роботу до міської ТО УТОГ, а виконання обов’язків голови Одеської обласної організації на період до проведення звітно-виборчої конференції покладено на Наталію Олександрівну ТКАЧ.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ