Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Приємні емоції на весь наступний рік

Черкаська територіальна організація УТОГ разом з ОБК УТОГ організували чу­дову зустріч новорічних та різдвяних свят.

30 грудня у нашому клубі відбувся свят­ковий захід, у підготовці якого взяла участь група нечуючих активістів Черкась­кої ТО УТОГ та працівників УВП УТОГ, учас­ники художньої самодіяльності ОБК УТОГ. Вони дуже постаралися, склавши яскраву і продуману новорічну концертну програму з 15 номерів, до якої увійшли пісні, сцен­ки, новорічні ігри та розваги, серед яких особливою популярністю користувалися сюжети з сучасного життя і гумор. Кожен, хто відвідав цей концерт, отримав приємні емоції на весь наступний рік.

Минули новорічні свята, але попере­ду був ще Щедрий вечір. У суботу, 13 січ­ня, ми вирішили зіграти на сцені нашо­го культзакладу театралізований вертеп «Щедрівка» за участю працівників Чер­каської ТО та ОБК УТОГ.

Це був наш перший вертеп у такому складі, хоча організувати його ми хотіли ще в минулі, 2016—2017 роки, проте ніхто не наважувався. Цього року все ж знайш­лися сміливці, які взяли на себе ініціативу: це наші молоді культпрацівники — худож­ній керівник Ірина Сікало та керівник гурт­ка Антоніна Уварова.

У нашому вертепі було вісім учасни­ків. Кожен персонаж святкового дійства мав відповідний костюм. Дівчата вразили яскравими вінками, а жіночки — великими квітчастими хустками, традиційними для різдвяно-новорічних свят.

Вони показали жартівливу сценку про Василя й Меланку, виконали жестовою мовою відомі українські колядки й пісні: «Ой, радуйся, земле», «Добрий вечір то­бі, пане господарю», «Колядниця», «Щедрик», «Новий рік прийшов на Україну», а на завершення висловили добрі побажання усім присутнім та розповіли про Щедрий вечір і Старий новий рік з усіма його тра­диціями.
Л. МИХАЛЬЧЕНКО, голова Черкаської ТО УТОГ
газета Наше Життя

Приємні емоції на весь наступний рік

2018-02-04
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-02/medium/1517638928_sam_3622.jpg

Черкаська територіальна організація УТОГ разом з ОБК УТОГ організували чудову зустріч новорічних та різдвяних свят. 30 грудня у нашому клубі відбувся святковий захід, у підготовці якого взяла участь група нечуючих активістів Черкаської ТО УТОГ та працівників УВП УТОГ, учасники художньої самодіяльності ОБК УТОГ. Вони дуже постаралися, склавши яскраву і продуману новорічну концертну програму з 15 номерів, до якої увійшли пісні, сцен­ки, новорічні ігри та розваги, серед яких особливою популярністю користувалися сюжети з сучасного життя і гумор. Кожен, хто відвідав цей концерт, отримав приємні емоції на весь наступний рік.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ