Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Хай Миколай у вишиванці

«Святий Миколає, благаємо щиро —
Пошли благодаті у грішний цей світ,
Добра, справедливості, спокою, миру.
Святий Миколає, храни людський рід».

Такими словами розпочався культмасовий захід у Сарненській територіальній організа­ції УТОГ, присвячений Дню святого Миколая та Новорічним святам. Особи з порушення­ми слуху з натхненням долучились до орга­нізації цього заходу і, незважаючи на буден­ний день, в ТО було людно. Голова правління ТО Любов Ярута розповіла про здобутки та проблеми сьогодення, якими живе територі­альна організація, та про плани на майбутнє.

Активісти, які виконували роль ведучих, в образі циганки, клоуна, лікаря та міліціоне­ра, відразу заохотили присутніх до участі в іграх, конкурсах, вікторинах тощо. Ведучі так вжилися в образи, що міліціонер (Богдан Карпов) охороняв порядок, лікарю (Тамара Понік) усі щиро розказували про свої проблеми зі здоров’ям та отримували медич­ні поради. Граючи роль клоуна, Ольга Пін­чук розсмішила присутніх, підняла настрій та, окрім сценарію, втілила багато різних ідей. А роль циганки виконувала Валентина Лук’янчук, яка передбачила присутнім ве­лике підвищення пенсії, створення робочих місць для інвалідів, забезпечення всіх нечу­ючих мобільними телефонами тощо.

На ура пройшов конкурс «Знайди заначку в чоловіка». Не менш цікавим був і розіграш призів, адже не тільки малеча любить пода­рунки. Дійство так сподобалось нечуючим, що навіть люди поважного віку із задоволен­ням почали брати активну участь у ньому.

Трохи відпочивши від конкурсів, взялися до приготування традиційного салату олів’є, яким частували всіх учасників.

На закінчення заходу «Хай Миколай у ви­шиванці розбудить подарунком вранці» від корпорації «Братерство без кордонів» нечу­ючим були видані святкові набори, в яких бу­ли продукти харчування та солодощі до свят­кового столу.

На закінчення заходу Любов Петрівна по­дякувала всім присутнім за участь, поба­жала всім у Новому році здоров’я, щастя, достатку, радості, любові, мирного неба, здійснення всіх задумів та гарного святко­вого настрою.

О. ЖАБЧИК,
перекладач Сарненської ТО УТОГ (Рівненська обл.)


газета Наше Життя

Хай Миколай у вишиванці

2018-01-15
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-01/medium/1515759580_dscn0455.jpg

Такими словами розпочався культмасовий захід у Сарненській територіальній організації УТОГ, присвячений Дню святого Миколая та Новорічним святам. Особи з порушеннями слуху з натхненням долучились до організації цього заходу і, незважаючи на буденний день, в ТО було людно. Голова правління ТО Любов Ярута розповіла про здобутки та проблеми сьогодення, якими живе територіальна організація, та про плани на майбутнє.

газета Наше Життя