Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Як відзначали міжнародний день людей з інвалідністю

ЛЕБЕДИНСЬКА ТО УТОГ

2 грудня в Лебединській територіальній організації УТОГ відбувся урочистий захід. Молодь та ветерани зібралися за святково накритим столом. До присут­ніх з вітальним словом звернулася голова ТО УТОГ Лідія Миколаївна Попова та побажала нечуючим миру, здоров’я, витримки, не падати духом.

Члени Товариства вели неспішні дружні бесіди, спілкувалися між собою за чашкою духмяного чаю. І молодь, і ветерани взяли участь у розважальних іграх та конкурсах, які підготували активісти організації.

По закінченні вечора всі присутні отримали продуктові набори.

Г. ЦАРУК,
ветеран Лебединської ТО УТОГ (Сумська обл.)


БРОДІВСЬКА ТО УТОГ

Концерт, який відбувся 3 грудня в приміщені Бродівської ТО УТОГ, ще раз довів, що немає бездарних людей, потрібно тільки знайти своє покликання. І люди з фізичними вадами — не виняток. Багато чудових людей і на Брідщині, яких ми не залишили поза увагою. Поміж концертних номерів демонструва­лися фото та відеослайди про досягнення нечуючих. Попри обмежені фізичні можливості наші люди ведуть повноцінне життя — вміють працювати, розва­жатися, змагатися… Саме такі світлини бачили присутні під час концерту.

Особливу увагу було приділено техпрацівниці Бродівської ТО УТОГ Надії Казмірук, яка крім своєї основної роботи, яку виконує сумлінно, дуже любить квіти. І тому від ранньої весни й до пізньої осені будинок нашої ТО УТОГ пото­пає у морі квітів.

Було зазначено, що незалежно від того, що ти робиш, все потрібно робити з любов’ю. Ось так, підбадьорені та натхнені на добрі справи, розходилися гля­дачі після закінчення заходу, зберігаючи у своїх серцях часточку подарованої їм доброти й любові.

Н. ЖОЛУДЄВА,
перекладач Бродівської ТО УТОГ (Львівська обл.)


ЛОЗІВСЬКА ТО УТОГ

З нагоди Міжнародного дня людей з інва­лідністю у відділенні денного перебування Ло­зівського територіального центру, де ТО УТОГ виділена кімната для проведення роботи з не­чуючими, 30 листопада 2017 року було органі­зовано захід, присвячений цій даті.

На урочистості були запрошені учасники художньої самодіяльності Харківського ОБК УТОГ: І. Левін, Ю. Гурєєв, В. Перемот, Н. Чер­нікова.

Також на заході були присутні: заступник начальника УПСЗН І.Ф. Сазонова, директор територіального центру С.О. Гришин, заступ­ник директора терцентру Н.О. Созік, завід­увачка відділення денного перебування Т.Г. Вахрушина.

В ТО УТОГ була організована виставка ро­біт Т.Л. Савенко з чудових об’ємних іграшок, серветок, виробів з бісеру, які радували око, піднімали настрій своєю яскравістю та оригі­нальністю.

Гості виступили перед членами УТОГ з на­годи Міжнародного дня людей з інвалідністю, а артисти Харківського БК УТОГ подарували всім чудову концертну програму і показали гумористичні сценки. Виступ артистів приніс велике задоволення присутнім, адже через віддаленість Лозівської ТО УТОГ від обласно­го центру відвідувати заходи, які проводяться в ОБК УТОГ, вони не можуть.

Було дуже приємно чути щирі слова подяки від наших підопічних після закінчення концерту.

Всі присутні отримали велике задоволення від побаченого, а також від гостинного чаю­вання з солодощами, які надало керівництво територіального центру.

Надзвичайно важливо, що попри всі нега­разди й життєві труднощі, люди з порушення­ми слуху зберегли оптимізм, здатність сміяти­ся, любов до життя та потяг до прекрасного.

І. ДУДНИК,
голова Лозівської ТО УТОГ (Харківська обл.)газета Наше Життя

Як відзначали міжнародний день людей з інвалідністю

2017-12-24
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-12/medium/1514014066_image001.jpg

2 грудня в Лебединській територіальній організації УТОГ відбувся урочистий захід. Молодь та ветерани зібралися за святково накритим столом. До присут­ніх з вітальним словом звернулася голова ТО УТОГ Лідія Миколаївна Попова та побажала нечуючим миру, здоров’я, витримки, не падати духом. Члени Товариства вели неспішні дружні бесіди, спілкувалися між собою за чашкою духмяного чаю. І молодь, і ветерани взяли участь у розважальних іграх та конкурсах, які підготували активісти організації.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ