Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Даруємо людям щастя і радість

Підходять останні дні 2017 року… За цей рік у нашій Гайсинській ТО УТОГ відбулося багато різних заходів, проводилися тема­тичні вечори. Щедрим на приємні зустрічі був і останній квартал цього року.

Відзначали ми Міжнародний день глухих і Міжнародний день людей похилого віку. Ці заходи завжди цікаві й змістовні, кожен член УТОГ міг виступити, розповісти про своє життя, взяти участь у конкурсах і виставках.

А найцікавішою була виставка квітів!


Члени УТОГ — дуже талановиті, з вели­кою фантазією, вони створюють з квітів неперевершені композиції на різні теми, переважно — про кохання, про мир і любов до України. Авторів найкращих композицій було відзначено подарунками.

Завершальним заходом у цьому році був Міжнародний день осіб з інвалідністю. На захід ми запросили представника Пенсій­ного фонду І.В. Мазуренко та представни­ка УПСЗН Г.М. Дяченко. Вони проінформу­вали про підвищення пенсій та допомоги з інвалідності, відповіли на численні запи­тання нечуючих.

Але на цьому заходи до Міжнародного дня осіб з інвалідністю не завершилися: усі, хто мав бажання, побували у новому музеї, присвяченому героям АТО, а також у краєзнавчому музеї.

З великим захопленням нечуючі дізна­лися з розповіді екскурсовода музею АТО А.А. Голованя про подвиги наших геро­їв під час захисту Донецького аеропорту, Савур-могили й про інші події останніх бу­ремних років. Екскурсовод краєзнавчого музею С.О. Васильченко також розповів багато цікавого і представив різні експо­нати музею, навіть дозволив нашим хлоп­цям приміряти трофеїний одяг й обладун­ки музею на собі. Під великим впливом від побаченого і почутого всі повернулися до приміщення ТО, де продовжили захід за накритим столом.

Щоб було чим пригостити членів УТОГ, ми звернулися з проханням про підтрим­ку до голови міської ради А.І. Гука, з яким давно підтримуємо тісні зв’язки. До речі, щороку міська рада допомагає нам з пе­редплатою 3–4 примірників газети «На­ше життя» та міської газети, а на Новий рік нам виділяють новорічні подарунки.

Ми щиро вдячні А.І. Гукові за те, що не стоїть осторонь наших проблем.

2017 рік закінчується, але попереду Но­ворічні й Різдвяні свята, до яких ми вже го­туємося й бажаємо всім здоров’я, миру і добробуту.

М. ГРАБОСІНСЬКА,
голова Гайсинської ТО УТОГ (Вінницька обл.)газета Наше Життя

Даруємо людям щастя і радість

2017-12-23
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-12/medium/1514013554_fotografyi-0004.jpg

Підходять останні дні 2017 року… За цей рік у нашій Гайсинській ТО УТОГ відбулося багато різних заходів, проводилися тема­тичні вечори. Щедрим на приємні зустрічі був і останній квартал цього року. Відзначали ми Міжнародний день глухих і Міжнародний день людей похилого віку. Ці заходи завжди цікаві й змістовні, кожен член УТОГ міг виступити, розповісти про своє життя, взяти участь у конкурсах і виставках.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ