Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Є ще порох у порохівницях!

Другий місяць осені починається з особливої дати, коли відзначається День людей похилого віку, а в Україні — ще й День ветеранів, коли особлива увага при­діляється представникам старшого поко­ління, вшановується їх праця, життєвий досвід і мудрість.

У Бродівській ТО УТОГ Львівської облас­ті вирішили цій даті присвятити не один день, а цілий місяць. У приміщенні тери­торіальної організації влаштували неве­личке свято, на якому вітали наших вете­ранів-ювілярів, а вони ділилися своїм до­свідом. Звучали привітальні пісні й, зви­чайно ж, були подарунки, тому що без них не буває іменин.

Наступним заходом для наших бабусь і дідусів, який відбувся 15 жовтня, були ігри, конкурси та різні розваги, під час яких з’ясувалося, що й у 70 і 80 років «є ще порох у порохівницях», та і почуття гу­мору не втрачене. Отже, забувши про що­денні турботи й тягар років, наші ветера­ни вправно складали пазли, мотали клуб­ки ниток, робили коло зі скрепок — зага­лом, розважалися.

На жаль, не всі старші люди могли при­йти на цей захід через стан здоров’я. І тому працівники ТО УТОГ відвідали важ­кохворих вдома і прийшли до них не з порожніми руками. Невеличкі пакунки з солодощами, привітне слово та щира усмішка розрадили тих, хто не зміг при­йти на зустріч до приміщення ТО УТОГ. Такі відвідини ветеранів у Бродівській ТО УТОГ практикують досить часто. Праців­ники ТО УТОГ приходять до них з ноутбу­ком та показують їм світлини і відео з на­ших заходів, розповідають про новини.


Ще один подарунок для ветеранів був зроблений 23 жовтня — це зустріч за ча­єм з директором історико-краєзнавчого музею В.М. Стрільчуком, який розповів про архітектурні пам’ятки нашого міста, показав світлини. Дуже цікаво було діз­натися про історію будинків, повз які ми ходимо майже щодня. Були запитання і відповіді… А продовжила спілкування, яке плавно перейшло у спогади, голова Бродівської ТО УТОГ Н.В. Петренко. Ось так, за чаєм з цукерками, які були при ­дбані на кошти, виділені обласною орга­нізацією УТОГ до Дня ветеранів, непоміт­но минув час…

Не залишилися поза увагою і потреби наших ветеранів. Іменинникам, кому ви­повнилось 80 років, була виділена матері­альна допомога. Це є традицією: щороку таку матеріальну допомогу виділяє Львів­ська обласна організація УТОГ.

Не стали осторонь потреб старшого по­коління членів нашого Товариства підпри­ємець Роман Рогоцький і греко-католиць­ка церква Воздвиження Чесного Хреста — вони виділили солодощі для ветеранів.

Дякуємо всім, хто долучився до цього свята і зробив цей місяць приємним для нечуючих людей похилого віку!

Н. ЖОЛУДЄВА,
перекладач Бродівської ТО УТОГ, Львівська областьгазета Наше Життя

Є ще порох у порохівницях!

2017-11-07
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-11/medium/1509726689_img_20171013_102155_burst2.jpg

Другий місяць осені починається з особливої дати, коли відзначається День людей похилого віку, а в Україні — ще й День ветеранів, коли особлива увага при­діляється представникам старшого поко­ління, вшановується їх праця, життєвий досвід і мудрість.

газета Наше Життя