Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

День глухих у Херсоні

У Херсонському обласному Будинку культури УТОГ до цієї дати проведено цикл заходів.

23 вересня для молоді міста відбув­ся вечір відпочинку «Ми зі світу тиші». Вечір був присвячений дефлімпійцям. На цьому заході було багато питань і відповідей щодо спорту та ветеранів спорту Херсонської обласної органі­зації УТОГ. Захід був цікавий та пізна­вальний для багатьох, а на завершення свята пригощали чаєм з солодощами.

28 вересня у клубі «Ветеран» відбув­ся тематичний вечір «Світ, у якому ми живемо», на якому наші ветерани по­ділилися своїми спогадами про далекі часи своєї молодості. Для них Будинок культури УТОГ був і залишається рід­ною домівкою. Багато хто з них брав активну участь у його будівництві та згадував добрим словом П. Тімакова — колишнього директора ОБК, за іні­ціативи якого і був побудований наш клуб.

29 вересня для членів УТОГ була ор­ганізована і проведена екскурсія до краєзнавчого музею. Дуже дякуємо ад­міністрації музею та екскурсоводу Ліані за цікаву розповідь про давні поселен­ня на території Херсонщини. На нашій землі у давнину жили греки, скіфи, го­ти, а називалася тоді ця місцевість Бо­рисфеном.

Завершальним у циклі заходів до Міжнародного дня глухих став свят­ковий концерт у кіноконцертному залі «Ювілейний», присвячений Дню людей «золотого віку».

Н. ПЕТРЕНКО


газета Наше Життя

День глухих у Херсоні

2017-10-31
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1509114924_21762013_1555497681201881_6837028769196808954_n.jpg

У Херсонському обласному Будинку культури УТОГ до цієї дати проведено цикл заходів. 23 вересня для молоді міста відбув­ся вечір відпочинку «Ми зі світу тиші». Вечір був присвячений дефлімпійцям. На цьому заході було багато питань і відповідей щодо спорту та ветеранів спорту Херсонської обласної органі­зації УТОГ. Захід був цікавий та пізна­вальний для багатьох, а на завершення свята пригощали чаєм з солодощами.

газета Наше Життя