Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Зустріч з працівниками Миколаївського УВП УТОГ

Голова Миколаївської облорганізації УТОГ І.Л. Порхун на зустрічі з робітниками Миколаївського УВП УТОГ

Працівники Миколаївської обласної та територі­альної організацій УТОГ регулярно відвідують Мико­лаївське учбово-виробниче підприємство УТОГ. Пра­цівники підприємства завжди радо зустрічають їх та з цікавістю слухають новини та роз’яснювальну інфор­мацію з пенсійного забезпечення і соціально-побу­тових питань. Особливо актуальні наразі питання про порядок нарахування та оформлення пенсій з втрати годувальника, соціальні допомоги з інвалідності та щодо нинішнього підвищення розмірів пенсій та до­помог. Активно проводиться також роз’яснення щодо оформлення та нарахування субсидій, про те, хто має право на її отримання, що таке монетизація субсидій.

Своєю чергою працівники підприємства діляться з робітниками Миколаївської облорганізації та ТО УТОГ інформацією про умови праці на підприємстві та умо­ви проживання в гуртожитку, про плани підприємства на майбутнє, що стають реальністю завдяки зусиллям директора підприємства Р.В. Паршина, який постійно займається пошуком замовлень.

Під час бесіди з працівниками Миколаївського УВП УТОГ обговорювалося також питання про ситуацію на Херсонському УВП УТОГ. Дійшли до висновку про не­обхідність згуртування зусиль нечуючої спільноти для покращення економічної ситуації на підприємствах УТОГ і поліпшення умов праці, виконання працівника­ми виробничих планів і статутних завдань.

Т. МИСНІКОВА,
перекладач Миколаївської ТО УТОГгазета Наше Життя

Зустріч з працівниками Миколаївського УВП УТОГ

2017-10-29
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1509113170_porhun.jpg

Працівники Миколаївської обласної та територі­альної організацій УТОГ регулярно відвідують Мико­лаївське учбово-виробниче підприємство УТОГ.

газета Наше Життя