Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Сільським жителям — належну увагу!

Ю. Андріюк, Н. Павлій, Г. Юсько, Н. Вурста, І. Вурста, І. Марусин, Т. Марусин, В. Калуш 

Більша частина членів нашої Хустської організації УТОГ — це жителі сільської міс­цевості.

За можливістю надаємо їм допомогу у вирішенні різних соціально-побутових пи­тань. Найактуальніше — це оформлення субсидій, розрахунків з організаціями, які постачають енергоносії. Найпроблемні­ші питання — це приватизація землі, паїв, будівель, оформлення спадщини — такі питання вирішуються у термін до 6 міся­ців.

У цьому році 60 членів нашої організа­ції отримали мобільні телефони, з них 36 жителів села. Слухові апарати отримали 8 осіб, з них 5 осіб з сільської місцевості. Га­зету «Наше життя» читають 46 сімей, з них 30 — на селі.

Кожен рік через управління соціального захисту населення члени УТОГ отримують матеріальну допомогу до Міжнародного дня глухих. У цьому році заплановано виді­лити 20 тисяч гривень, тобто 40 особам по 500 гривень.

У смт Міжгір’я міжміський селищний го­лова через виконком виділяє матеріальну допомогу кожному нечуючому.

Багато уваги приділяємо працевлаш­туванню нечуючих. Тісно співпрацюємо з ТзОВ «Флоріан-ШУЗ», яке не так давно почало свою роботу в нашім краї. Серед інвалідів зі слуху це підприємство стало по-справжньому своїм, рідним. Знахо­диться воно в с. Рокосово Хустського ра­йону. Працюють на підприємстві жителі навколишніх сіл, серед них є невелика гру­па глухих з 8 осіб, які приїхали з різних ку­точків району. Нечуючі робітники задово­лені стабільною зарплатою, транспортом, що забезпечує проїзд до місця роботи, опікою всього колективу, наданням у ра­зі необхідності першої медичної допомо­ги, видачею безкоштовних булочок тощо. Ми щиро вдячні директору ТзОВ «Флорі­ан-ШУЗ» — Флоріану Мауріціо за надану матеріальну допомогу у підтримці діяль­ності організації УТОГ у минулому році, що дало нам можливість поміняти вікна у при­міщенні нашої ТО.

Крім того, наша організація проводить се­ред нечуючих культурно-освітню, спортив­но-масову роботу. Співпрацюємо з різними громадськими організаціями, благодійни­ми фондами. Зокрема, 29 червня у Рокосів­ській загальноосвітній школі І—ІІІ ст. відбу­лася міжрайонна спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями, присвячена Дню Конституції України. До програми спартакіади входили змагання з легкої атлетики, шахів, шашок, настільного тенісу та дартсу.

Перед початком спартакіади право під­няти Державний прапор України отримали ветерани спорту: незряча Ольга Кушнір та нечуючий Іван Тіводар.


Прапор піднімають О. Кушнір та І. Тіводар 

У змаганнях з дартсу друге місце посі­ла наша спортсменка Галина Корик, серед майстрів настільного тенісу чемпіонкою стала Ганна Вурста, срібну нагороду отри­мала Ірина Везир, а Іван Тіводар став чем­піоном з шашок.


 Галина Корик з нагородами

Грамоти та дипломи відповідних ступе­нів спортсменам з інвалідністю вручили рокосівський сільський голова Павло Джу­га та представник районного відділу осві­ти, молоді та спорту Хустської РДА Ольга Кондош.

Усіх учасників змагань почастували смачним обідом. Вони щиро вдячні роко­сівчанам за теплу зустріч.

Інформація Хустської ТО УТОГгазета Наше Життя

Сільським жителям — належну увагу!

2017-09-18
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-09/medium/1505691710_foto1.jpg

Більша частина членів нашої Хустської організації УТОГ — це жителі сільської міс­цевості. За можливістю надаємо їм допомогу у вирішенні різних соціально-побутових пи­тань. Найактуальніше — це оформлення субсидій, розрахунків з організаціями, які постачають енергоносії. Найпроблемні­ші питання — це приватизація землі, паїв, будівель, оформлення спадщини — такі питання вирішуються у термін до 6 міся­ців.

газета Наше Життя