Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Як відзначили День народження УТОГ

Суми

 

У приміщенні Сумського обласного Будинку культури УТОГ відбувся святковий захід для ветеранів з нагоди 84­-річчя нашого Товариства.

Працівники ОБК УТОГ підготували цікаву програму. Спочатку провели вікторину «Що ти знаєш про УТОГ?», у якій ветерани активно брали участь й відповідали на запитання. Далі були ігри, які підготувала культорганізатор Будинку культури. Не зважаючи на вік, ветерани грали в «Світлофор», «Передай іншому», «Обіймашки», «Виконай доручення», «Раз, два, три».

 

 

Закінчилося свято чаюванням з солодощами та неспішними бесідами з друзями.

Для ветеранів була ще запланована екскурсія до краєзнавчого музею, адміністрація якого дозволила безкоштовно відвідати експозицію «Українська хата». Отже, 8 червня 11 пенсіонерів побували на цікавій екскурсії, під час якої дізналися про наших пращурів, їх побут та звичаї.

 

 

Лебедин

 

Вихідний день на початку червня видався дуже теплим і сонячним. Нечуючі члени Лебединської ТО УТОГ організували відпочинок на природі. У цьому заході, приуроченому до Дня народження Українського товариства глухих, брали участь і молодь, і ветерани.

Активісти на чолі з головою ТО Л.М. Поповою підготували цікаву програму відпочинку. Були проведені ігри, розваги, конкурси, спортивні естафети. Ветерани поділилися з молоддю спогадами та враженнями. Наприкінці всі учасники посмакували польовою кашею, яка видалася особливо смачною на природі.

 

 

Особиста подяка голові ТО Л.М. Поповій та активістам, а особливо — нашому кухарю В.І. Севрюк. Ігри, конкурси, спортивні естафети проводили С.В. Резніченко, Я.О. Лозова, Л.Б. Забуга.

Голова місцевої Ради ветеранів УТОГ Н.С. Волинська висловила побажання, щоб такі заходи стали доброю традицією.

 

 

Козятин

 

2 червня 2017 року правління і члени Козятинської ТО УТОГ відсвяткували 84­ту річницю створення УТОГ.

У приміщенні ТО УТОГ заздалегідь була підготовлена фотовиставка «Яскраві барви нашого життя» — про цікаві моменти з життя наших нечуючих, їхнє минуле і сьогодення. Всім було приємно побачити себе на фото і згадати друзів, колег по роботі і на відпочинку.

Відбувся також тематичний вечір «УТОГ — це наше життя», де кожен з присутніх міг розповісти, як переплелися стежки їхнього життя з Товариством.

Так, 76­річній член УТОГ Ф. Фелемець розповів, що вперше почув про УТОГ у спецшколі у м. Немирів. Там же познайомився зі своєю майбутньою дружиною, з якою живуть разом ось уже 51 рік, виростили дітей, онуків і правнучку. За сумлінну працю, організаторські здібності Ф. Фелемець неодноразово був нагороджений грамотами і цінними подарунками від УТОГ. Кожен раз на виборах у Товаристві нечуючі обирали його головою п/о Калинівки, членом правління Козятинської ТО УТОГ, членом президії Вінницької обласної організації УТОГ.

 

 

Впродовж свята порадували піснями і віршами про УТОГ члени правління О. Копиця та С. Загранюк.

Майстрині з вишивки Є. Римарчук та О. Кушнір підготували чудову виставку своїх робіт — вишиті нитками і бісером скатертини, рушники, картини. Член правління Н. Клімович зробила картини з пластиліну на склі.

 

На подвір’ї біля ТО УТОГ нечуючі дівчата  О. Пшеченко, С. Загранюк, О. Берневек, О. Кушнір змагалися в бадмінтон. Перемогла дружба.

На закінчення свята роздали продуктові міні-набори і накрили святковий стіл, а на згадку зробили фото.

 

 

Рівне

 

11 червня 2017 року в Рівненському БК УТОГ відбувся святковий концерт «З Днем народження, УТОГ!». Колектив художньої самодіяльності  порадував прекрасними виступами, що вражали своєю майстерністю та комедійністю. Всі охочі, котрі завітали на свято, із задоволенням переглянули цю концертну програму. 

 

Перед початком святкової програми в.о. голови правління УТОГ м. Рівного В.В. Лебедюк вручила подяки від Рівненської обласної Ради найактивнішим членам Товариства, які вносять свій важливий вклад у зміцнення та розвиток Рівненської організації УТОГ: Є.Ю. Лемещук — голові Рівненської обласної ради ветеранів УТОГ, Г.М. Ляшик та К.А. Наумець — членам активу Рівненської ОРВ УТОГ. Також після концерту подяки отримали всі його учасники.

 

 

 

У Рівненському ОБК УТОГ відбулася виставка декоративно-прикладного мистецтва нечуючих майстрів Рівненщини «Таланти Рівне УТОГ — 2017», де  були представлені художні роботи: картини Валентина Гармасара (с. Шпаків), Олександра Галайчука (с. Тучин), Валентини Остапович (м. Рівне), Анжеліки Юглічек (м. Рівне); чудова вишивка Валентина Гармасара (с. Шпаків), Оксани Холодько, Василя Холодько, Юлії Суниці, Наталії Василевич, Дарини Суниці, Ольги Василевич (усі — з м. Рівне); роботи з дерева  Валентина Гармасара, роботи з прикладного мистецтва Родіона Василевича (м. Рівне), в’язання гачком Юлії Суниці.

 

 

Виставка вразила всіх! Із захватом та гордістю члени нашого Товариства розглядали всі представлені роботи. 

 

 

Мелітополь

 

Як написала голова Мелітопольської ТО УТОГ Ольга Арбузова, 2 червня у всіх був піднесений настрій — відзначали День народження УТОГ і День захисту дітей.

На свято приїхали і гості з Києва та Запоріжжя, в тому числі 10 осіб з товариства ХМТГС «Світло надії».

Був організований невеликий святковий концерт: співали пісні, танцювали і навіть показували невеликі сценки з життя. Всім дітям, які були присутні на святі, гості подарували невеликі подарунки з книгами і шоколадки.

 

Потім було організовано чаювання за солодким столом. Спонсори пригостили морозивом. Всі весело спілкувалися один з одним, згадували минуле, думали про майбутнє. Свято вдалося!газета Наше Життя

Як відзначили День народження УТОГ

2017-07-11
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-07/1499251614_dsc02498.jpg

У приміщенні Сумського обласного Будинку культури УТОГ відбувся святковий захід для ветеранів з нагоди 84­-річчя нашого Товариства.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ