Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Травень — місяць, на події багатий

Свято з усіх свят!

 

11 травня у БК УТОГ м. Житомира відбувся святковий концерт з нагоди Дня Перемоги та Дня матері.

Два цих великих свята стоять поряд у календарі, мабуть, тому що перемога — жіночого роду...

«Батьківщина-мати», «ненька-Україна», «земля-матінка», «рідна мати моя» — скільки асоціацій та хвилювань викликають ці ствердження, бо саме вони дають розуміння, хто надихає й окрилює, дає поштовх до великих перемог!

 

У залі БК УТОГ зібралися представники старшого покоління — діти війни; нинішня молодь, яка на жаль, вже знає, що таке війна, та діти, заради майбутнього яких ми всі прагнемо миру.

Танцювальні композиції, пісні, сценки, вистава — всі ці складові святкової програми розгорнули сторінки минулого, розкрили мрії, сподівання, велику віру у Перемогу, а ще Божу Любов до краси, яка долає всі перепони і йде до нас від Матері.

 

Розчулили глядачів й історичні фото на екрані, які показували життєві шляхи дітей війни — членів Житомирської організації УТОГ. Усі вони отримали у подарунок маки, які були створені рученятами маленьких учасників нашого концерту.

Після закінчення заходу артисти-аматори, що багато днів сумлінно працювали над програмою концерту, отримали подарунки від наших давніх друзів з підприємства «Полісся-продукт» — О.І. Раковича та А.І. Лисенка, за що ми їм дуже вдячні.

 

 

 

Концерт завершився, але тепло від вогню Любові й Добра велика родина Житомирської організації УТОГ понесла у своїх серцях, плекаючи гарні мрії і прагнучи нових перемог.

 

 

 

«Сорочку мати вишила мені...»

 

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво зображають його особ­ливу традицію.

Вишиванка — яскравий приклад і підтвердження цьому. Її історія своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.

 

Наша рідна земля завжди народжувала творчих людей, варто вдивитися лише в хатиночки у мальвах, горщики на тинах, посуд на полицях, різьблені лави у домівках… А ще, вглядаючись у візерунки на рушниках та сорочках, можна побачити душу нашого красивого народу.

Кожен візерунок — це символ, в якому закладені код роду, бажання, захист. Кожен майстер чи майстриня плекає свій витвір як дитину, і створена з любов’ю вишиванка є й оберегом, і окрасою, і натхненням.

 

У БК УТОГ м. Житомира теж є свої майст­рині, які 18 травня прийшли на Свято вишиванки у різноманітних сорочках, наче у букетах квітів.

До речі, наші поліські вишиванки мають свою магію оздоблення, своєрідну яскравість, притаманну нашому краю і його красі. Ось помилуйтеся ними й ви, дивлячись на фотографії свята.

Любіть свій край, як любимо його ми!

 

 

Коли здійснюються мрії

 

Наближається ювілейна дата — 80­річчя з дня заснування Житомирської облорганізації УТОГ, і ми всі з хвилюванням готуємося до неї. Особливо приємно мати підтримку у цій важливій справі від нашого Житомирського УВП УТОГ.

26 травня у працівників ОБК УТОГ був радісний день: ми отримали від нашого підприємства українські вишиті костюми для хореографічного колективу «Зорі Полісся».

 

 

Хочемо висловити щиру подяку: директору УВП УТОГ О.П. Єфимовичу; заступнику директора з НВР Н.В. Кабачевській; начальнику експериментальної дільниці С.М. Фасолі, інженеру-технологу Н.К. Білан.

Адже без їхньої допомоги, людяності, щирості та небайдужості ми б не змогли здійснити свою заповітну мрію.

 

Поза всяким сумнівом, це стало реальним завдяки працьовитим золотим рукам жінок, які створювали костюми, а саме: швачці експериментальної дільниці Т.В. Жицській; бригадиру пошивної дільниці № 2 О.П. Самойленко (на фото); контролеру дільниці Ю. Романенко; комплектувальниці крою Т.М. Сич; начальнику закрійної дільниці І.А. Корпан.

Також дякуємо за сприяння у цій справі й голові Житомирської облорганізації УТОГ В.С. Дем’янчуку.

Низький уклін всім!

 

Г. ОРЛЮК,
художній керівник Житомирського ОБК УТОГгазета Наше Життя

Травень — місяць, на події багатий

2017-06-26
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-06/1497882017_18422096_262769930796439_6438969807336216645_o.jpg

11 травня у БК УТОГ м. Житомира відбувся святковий концерт з нагоди Дня Перемоги та Дня матері.

Два цих великих свята стоять поряд у календарі, мабуть, тому що перемога — жіночого роду...

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ