Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Щира подяка добрим людям!

Ми, нечуючі невеличкого мальовничого міс­та Лебедин, що на Сумщині, завжди радіємо нагоді зустрітися, поспілкуватися, підтримати один одного порадою, добрим словом, відчути себе не самотніми.

 

Велику підтримку та допомогу нам надає голова Лебединської ТО УТОГ Лідія Миколаївна Попова. Ця чарівна, добра, чуйна, милосердна жінка завжди привітна. Про таких людей говорять, що у них «золоте» серце. Лідія Миколаївна не рахується з особистим часом: якщо є потреба, супроводжує хворих до лікарні, купує ліки в аптеці, відвідує вдома. Допомагає по господарству немічним, знайомить з новинами, розповідає щось цікаве або підтримує доб­рим словом, порадою чи навіть просто теп­лою усмішкою або потиском  руки.

Лебединська територіальна організація УТОГ об’єднує громадян з порушеннями слуху, допомагає їм у соціальній реабілітації, сприяє працевлаштуванню. Основна  категорія нечуючих — це літні люди, які залишилися за межею бідності, адже, на жаль, закони про їхні соціальні гарантії не працюють через відсутність коштів у бюджеті.

Соціальний захист нечуючих є основним питанням, над яким постійно працює правління територіальної організації. Милосердя стало єдиним болючим нервом, який не дає душам зачерствіти, відгородитися від тих, котрим зараз найтяжче. Адже для осіб з інвалідністю зі слуху світ дещо інший, ніж для решти людей. Для них він позбавлений звуків, голосів і якщо неможливо повернути їм всієї його краси, то маємо хоча б допомогти у вирішенні життєвих проблем.

 

«Усе в світі  починається з любові,

А милосердя в світі  — над усе.

Тож зупинімось, друзі, на цім слові,

Над змістом, що в собі воно несе!»

 

Справді, милосердя людське безмежне, і нехай джерело його ніколи не зміліє.

Наші благодійники допомогли цього року влаштувати лебединським нечуючим членам УТОГ свято Великодня.

Ми вдячні депутату обласної ради В. Чалому, ПП «Крук», С. Лук’яненку, МПП «Контакт», директору хлібозаводу А. Дементеєнко, Ю. Дубровіну з ТОВ «Маковичок», приватному підприємцю Л. Садовничій з магазину «Татьяна».

Їхня підтримка — це ознака небайдужості до тих, кого доля обділила можливістю чути.               

Від усього серця бажаємо всім милосердним людям здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить їм за все  і посилає своє благословення на подальші добрі справи!

 

Л. ЗАБУГА, член правління Лебединської ТО УТОГ (Сумська область)газета Наше Життя

Щира подяка добрим людям!

2017-05-28
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-05/medium/1495726405_image001.jpg

Ми, нечуючі невеличкого мальовничого міс­та Лебедин, що на Сумщині, завжди радіємо нагоді зустрітися, поспілкуватися, підтримати один одного порадою, добрим словом, відчути себе не самотніми.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ