Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Новини з Волині

Попри всі недоліки, які були виявлені у роботі Волинської обласної організації УТОГ під час ревізії її діяльності (дивіться публікацію у № 3 «НЖ» за цей рік), головним критерієм було й залишається вирішення соціально-побутових питань і соціальний захист інвалідів з порушеннями слуху. У цьому напрямку волиняни працюють досить успішно.

 

* * *

 

У 2016 році відбувся ІІ пленум правління обласної організації УТОГ, на якому було заслухано питання «Про підсумки статутної та господарсько-фінансової діяльності обласної організації УТОГ за 2016 рік та завдання на 2017 рік». З доповіддю на цю тему виступила голова обласної організації УТОГ Г.В. Сопронюк.

В обговоренні доповіді взяли участь: в.о. начальника Волинського регіонального Центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» В.Й. Галан-Влашук, заступник голови Волинського відділення ФСЗІ Л.В. Андросюк, голова Луцької ТО УТОГ Л.О. Шкабара, голова Володимир-Волинської ТО УТОГ Т.М. Шура, голова Ковельської ТО УТОГ Л.А. Парвасюк, голови первинних організацій УТОГ: Ковельської міської — Г.А. Футала, Рожищанської — Н.Л. Стреленко, Луцької міської — Н.І. Хмель (вона ж — голова Ради ветеранів м. Луцька); директор Луцького БК УТОГ Л.С. Гнідець, Почесний член УТОГ В.М. Глодін.

До проведення ІІ пленуму була організована виставка декоративно-прикладного мистецтва нечуючих майстрів УТОГ.

 

* * *

 

«Раз добром зігріте серце вік не охолоне» — цією промовистою назвою назвали декаду заходів, проведених обласною організацією УТОГ до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Відбулися цікаві культурно-масові заходи в Ковельській ТО УТОГ. Підприємець Олена Місюра в кафе «Маестро» організувала святковий обід для людей з порушеннями слуху, а Ковельська міська рада відзначила 2­х членів УТОГ — Ларису Назарук та Ганну Футалу, подяками та грошовими винагородами. Понад 40 членів УТОГ отримали харчові набори від різних спонсорів.

Голова Володимир-Волинської ТО УТОГ Т.М. Шура організувала й провела вшанування активістів ТО на вечорі «Не засмучує вас швидкоплинне життя». Відбулася також зустріч з представниками органів виконавчої влади, на якій голова Володимир-Волинської міської ради вручив 6 членам УТОГ грошові винагороди. Для всіх учасників цієї зустрічі був організований солодкий стіл та представлена концертна програма учнів Володимир-Волинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів.

Грошову допомогу від Луцької міської ради отримали 9 членів міської ТО УТОГ, а за сприяння голови Луцької ТО УТОГ Л.О. Шкабари 7 членів УТОГ отримали соціальні картки на придбання ліків у мережі аптек «Здоровенькі були» від Благодійного фонду «Тільки разом».

 

* * *

 

Луцький будинок культури УТОГ став центром проведення культурно-масових заходів для членів УТОГ. Виставка декоративно-прикладного мистецтва «Умілі руки», фольклорно-розважальна програма «Веселий ярмарок» з дегустацією українських страв, розважальна програма для молоді «Хай з ваших рук злітають слова любові», концертна програма за участі першокурсників Луцького ПТО, які порадували присутніх піснею «Віддай мені свою любов» — усі ці заходи зробили кожен день проведеної декади днем добра й поваги до наших членів УТОГ.

 

* * *

 

Обласну організацію УТОГ і Волинський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів об’єднує спільна мета — проведення фізкультурно-оздоровчої роботи серед осіб з порушенням слуху, спортивних змагань та належного пошанування спортсменів з порушенням слуху. Голова Спортивної федерації глухих Волині Володимир Морозюк проводить роз’яснювальну роботу серед нечуючої молоді про можливість займатись спортом і залучає її до участі у змаганнях міського, обласного та всеукраїнського рівнів.

В області був проведений чемпіонат з кульової стрільби серед інвалідів зі слуху. Наші молоді спортсмени порадували своїми успіхами. В стрільбі з пістолета Наталія Дмитрашко посіла І місце серед жінок; Роман Дмитрашко — І місце у стрільбі з ПП1; Олександр Колодій — І місце у стрільбі з ПП2; Павло Калиш та Микита Яремчук посіли ІІ місця, а Назар Хітров — ІІІ місце.

 

* * *

 

Переможці обласних змагань з більярда:
Андрій Войтюк, Богдан Єфіменко, Роман Соловей

 

У Луцькому БК УТОГ був проведений чемпіонат області з більярду — цікавого виду спорту, який користується великою популярністю серед наших членів УТОГ — як молоді, так і людей старшого віку. В змаганнях взяли участь 12 осіб з порушеннями слуху. Переможцем змагань визнано Богдана Єфіменка. Відповідно друге та третє місце посіли Роман Соловей та Анд­рій Войтюк. Вони нагороджені грамотами та грошовими винагородами.

 

* * *

 

Учасники змагання з боулінгу
у спортивно-оздоровчому комплексі «Адреналін – Сіті» м. Луцька

 

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю у спортивно-оздоровчому комплексі «Адреналін — Сіті» м. Луцька відбулися відкриті спортивно-масові заходи, в яких взяли участь й особи з порушеннями слуху.

Зокрема, відбулися змагання з боулінгу, в яких взяли участь 2 команди: чоловіча (у складі 8 осіб) та жіноча (у складі 9 осіб). Серед чоловіків І місце посів Віктор Копервас, серед жінок — Наталія Морозюк. Також здобули призові місця Андрій Войтюк, Микита Яремчук, Віра Коркуш та Юлія Солярук. Усі вони були нагороджені відповідними призами. Для учасників змагань був організований фуршет, а всі, хто бажав, взяли участь у розважальній програмі, яка була організована керівництвом закладу.

 

М. ВЕРКО

Сохранитьгазета Наше Життя

Новини з Волині

2017-02-09
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-02/1486056768_pobediteli-s-bilyarda.jpg

Попри всі недоліки, які були виявлені у роботі Волинської обласної організації УТОГ під час ревізії її діяльності (дивіться публікацію у № 3 «НЖ» за цей рік), головним критерієм було й залишається вирішення соціально-побутових питань і соціальний захист інвалідів з порушеннями слуху. У цьому напрямку волиняни працюють досить успішно.

Сохранить

Сохранить

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ