Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Спогади після ювілею

Прочитавши замітку в газеті «Наше життя» про відзначення 70-річчя Кам’янець-Подільського УВП УТОГ, на якому я була присутня, вирішила поділитися своїми враженнями від свята.

 

 

На Кам’янець-Подільському підприємстві УТОГ розпочалася моя трудова діяльність, тож я не могла не приїхати на цей ювілей.

Разом з друзями з Тернополя, які теж у свій час працювали на УВП, завітали до міста, де пройшла наша юність. Було дуже приємно й радісно зустрітися з колишніми подругами, членами бригади, в якій працювали. Роки взяли своє, всі ми змінилися, адже 40 років минуло... Згадались ті часи, коли ми разом працювали. Люди завжди були зі мною щирими, давали добрі поради, допомагали в роботі, виховували, бо я була в бригаді наймолодшою. Я безмежно вдячна їм за опіку, за чуйне, доброзичливе ставлення. Напевно, саме друзі по роботі заклали в мені доброту, віру в людей, і я пронесла ці якості через усе моє життя.

Зараз Кам’янець-Подільський дуже змінився, з’явилися нові будівлі, дерева піднялися вверх своїми кронами, утворивши арку, і мені здалось, що я стала маленькою. Змінився й міський парк: тут красуються нові фонтани та місток через маленьке озеречко, в якому плавають чорні й білі лебеді.

Дуже гарні враження залишилися і від організації ювілейних урочистостей на підприємстві.

Оглядаючи цехи, я була приємно вражена сучасним обладнанням, новими моделями виробів, цікавими  розповідями про роботі на УВП, яке зараз очолює Т.М. Плохенко.

Було приємно побачитись з колишнім директором Г.Г. Мигалем, нестаріючим і завжди привітним.

Сподобався концерт самодіяльних глухих артистів, особливо українські пісні й жартівливі частівки.

Привітність і доброзичливе ставлення до нас під час відзначення 70­річчя Кам’янець-Подільського УВП УТОГ надовго залишаться в моїй пам’яті, а підприємству бажаю успіхів і процвітання.

 

Г. ПАСЕНЧУК, ветеран УТОГ.

м. Тернопіль.

Сохранитьгазета Наше Життя

Спогади після ювілею

2017-01-05
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-11/1479723693_dscf9385.jpg

Прочитавши замітку в газеті «Наше життя» про відзначення 70-річчя Кам’янець-Подільського УВП УТОГ, на якому я була присутня, вирішила поділитися своїми враженнями від свята.

 

Сохранить

газета Наше Життя