Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Країна мрій

Під такою назвою 24 вересня відбулася концертна програма в Сумському обласному будинку культури УТОГ, приурочена до Міжнародного тижня глухих.

 

В урочисто убраній залі був повний аншлаг. Молодь, діти, ветерани заповнили святково прикрашене приміщення. Були запрошені представники ЗМІ, які висвітлили захід на шпальтах газет «Панорама» та «Ваш шанс», а також показали репортаж на обласному телебаченні. Перед початком концерту до всіх присутніх звернулася виконуюча обов’язки голови обласної організації УТОГ О.В. Ковтун.

І розпочалося театралізоване дійство. Танці, пісні у жестовому виконанні, сценки змінювалися без затримок. Вдячні глядачі не шкодували долонь, нагороджуючи артистів оплесками.

 

Концертна програма промайнула, як одна мить, але присутніх чекав сюрприз. Слово взяв директор ОБК Юрій Щербак, котрий розповів про подію міжнародного масштабу, в якій брали участь нечуючі сумчанки: у вересні в Румунії відбувся Міжнародний конкурс краси «Miss & Mister Deaf Stars» і Міжнародний тиждень моди «International Deaf Fashion Week».

 

У конкурсі краси взяла участь переможниця обласного та Всеукраїнського конкурсів краси Ірина Тімченко. Ірина має досвід виступу на міжнародних конкурсах краси і вкотре це довела. Друге місце і звання  «2 Place Miss Deaf Stars 2016» — результат  наполегливої праці та сили волі.

У Міжнародному тижні моди брала участь 19­річна Марина Будакова, яка була визнана кращою моделлю серед 15 дівчат та 10 юнаків.

Виступ Юрія Олексійовича супроводжувався показом фото на великому екрані, й усі присутні мали змогу на власні очі побачити, як відбувався показ мод та конкурс краси.

Вітаючи дівчат, керівник обласної організації УТОГ сказала, що своєю перемогою вони ще раз довели, що глухі люди можуть все.

Любі Ірина та Марина! Ви — наша гордість! Дякуємо вам за вашу перемогу, вашу сміливість. Сумам є чим пишатися.                 

Бажаємо вам подальших успіхів, теп­ла у родині й кохання!

 

Інформація Сумської обласної організації УТОГ.

 газета Наше Життя

Країна мрій

2016-11-11
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-11/1478789944_155498.jpg

Під такою назвою 24 вересня відбулася концертна програма в Сумському обласному будинку культури УТОГ, приурочена до Міжнародного тижня глухих.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ