Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Видано до ХІХ з’їзду Товариства

У ході підготовки до ХІХ з’їзду УТОГ редакція газети «Наше життя» вперше в історії Товариства підготувала і видала унікальну трилогію (серію з трьох книжок) під загальною назвою «Під крилом УТОГ».

 

До цієї трилогії увійшли три частини (окремими виданнями): перша — «Керівники УТОГ», друга — «Праця на благо глухих», і третя — «Творчість у тиші». Укладачем цього видання є Ганна Михайлівна Мережко.

 

У цій трилогії зібрані дороблені та частково доповнені публікації з газети «Наше життя» різних років, у яких розповідається про життєвий, трудовий і творчий шлях понад 200 нечуючих та чуючих особистостей, долі яких пов’язані з нашим Товариством.

У першій частині трилогії розповідається про керівників УТОГ, у другій — про спеціалістів середньої ланки та передовиків виробництва, а у третій — про творчих людей (артистів, письменників, поетів, журналістів, художників).

Перші дві частини були видруковані перед з’їздом і стали чудовим подарунком його делегатам. Частина тиражу (він невеликий — лише 300 примірників) була розподілена між організаціями й підприємствами УТОГ, а також спеціальними школами для нечуючих дітей.

Третю частину трилогії — «Творчість у тиші» — найближчим часом отримають обласні організації УТОГ, які й мають передати це видання структурним підрозділам УТОГ та спецшколам.

Ще одна приємна подія нинішнього літа — вихід у світ за сприяння Українського товариства глухих книги Анатолія Яриновського «Україна — мій всесвіт».

 

Книгу було випущено до чергового з’їзду Товариства і вона здобула високу оцінку літературних фахівців. Не будемо переповідати її змісту, лише зазначимо, що багато сторінок у ній присвячено УТОГ, його повсякденним справам і людям, які ті справи звершують.

Свого часу був серед них і Анатолій Миколайович, адже добрий десяток років він пропрацював у апараті ЦП УТОГ інструктором з питань міжнародних дружніх зв’язків зі спорідненими організаціями закордону. Але і після виходу на заслужений відпочинок він не пориває тепер вже особис­тих дружніх зв’язків з Товариством та в силу своїх можливостей і таланту пропагує його діяльність, розповідає про кращих його представників у своїх літературних та публіцистичних працях.

 

Тож нехай і надалі наші щирі друзі своїми творчими й діловими здобутками запалюють нові яскраві зорі в сузір’ї доброти Українського товариства глухих і назавжди залишають свої імена й прізвища на славних сторінках історії Товариства.

 

Інф. «НЖ».

 газета Наше Життя

Видано до ХІХ з’їзду Товариства

2016-08-16
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-08/1471237671_trilogiya-knigi.jpg

У ході підготовки до ХІХ з’їзду УТОГ редакція газети «Наше життя» вперше в історії Товариства підготувала і видала унікальну трилогію (серію з трьох книжок) під загальною назвою «Під крилом УТОГ».

газета Наше Життя