Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

У світі тиші вирує життя

У м. Коростені, у міському палаці культури ім. Т.Г. Шевченка зібралися нечуючі члени УТОГ, щоб відзначити 83 річницю створення Українського товариства глухих і 77 років з дня створення Коростенської організації УТОГ.

 

На свято завітали гості із Житомирської обласної організації глухих — творчий колектив «Зорі Полісся» Будинку культури УТОГ. Їх виступ вразив присутніх своєю ретельною підготовкою та високим професіоналізмом.

Цей чудовий колектив з 27 учасників нещодавно представляв Україну на міжнародному фестивалі в Польщі, де серед 37 країн здобув перше місце. Спробуйте уявити собі, скільки праці, терпіння та старання вкладено для того, щоб був такий відмінний результат! Ці виступи відзначались справжньою гармонією музики, слів та рухів. Глядачі в залі були розчулені та завороженні дійством на сцені.

Очолював делегацію із Житомира голова облорганізації УТОГ Валерій Дем’янчук. Своєю цілеспрямованістю, працьовитістю та чуйністю до проблем глухих він подає гідний приклад, надихає працівників очолюваної ним організації наполегливо працювати та досягати результатів. Своїм візитом наші гості з обласного центру дуже підтримали місцеву громаду глухих людей.

Хоча члени нашого Товариства — це люди, які не чують і майже не говорять голосом, попри це, вони живуть повноцінним життям, стараються разом побороти всі можливі труднощі — і соціальні, й побутові. Щодня разом з ними ми, працівники ТО УТОГ, йдемо до різних установ, організацій, закладів для того, щоб вирішувати складні й не дуже складні питання. Але не тільки для цього потрібен УТОГ: кожна глуха людина знає — тут її завжди чекають і допоможуть, тут завжди можна зустрітись і поспілкуватись з друзями, поділитися своїми радощами та переживаннями, отримати допомогу перекладача жес­тової мови.

Щиро дякуємо за підтримку місцевій владі нашого міста та всім небайдужим, хто надавав допомогу у ремонті та утриманні приміщення Коростенської ТО УТОГ, в організації святкових заходів та ін.

 

Поміж наших помічників і благодійників: міський голова Володимир Москаленко, депутат Верховної Ради України Володимир Арешонков, заступник міського голови Олександр Дзиґа, начальник Управління праці та соціального захисту населення Ігор Єсін, директор міського палацу культури Володимир Железко, депутати міської ради — Василь Куницький, Олександр Ясинецький, Володимир Стужук, голова Житомирської облорганізації УТОГ Валерій Дем’янчук, крайовий отаман Павло Ковальчук, голова жіночої ради міста Світлана Загоруйко, приватний підприємець Вадим Попов, громадська організація «Вітер надії та любові», євангельська церква «Віри, надії та любові», священик собору Різдва Христового Максим Дорохов.

Їм була висловлена подяка за те, що вони завітали на святковий захід. Це свідчить про бажання з їхньої сторони зрозуміти й перейнятися нашим життям, нашими клопотами та нашими перемогами.

 

О. ЛАЗЕРЕНКО, голова Коростенської ТО УТОГ.

 газета Наше Життя

У світі тиші вирує життя

2016-08-20
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-08/medium/1470912585_2f3xacwexpc.jpg

У м. Коростені, у міському палаці культури ім. Т.Г. Шевченка зібралися нечуючі члени УТОГ, щоб відзначити 83 річницю створення Українського товариства глухих і 77 років з дня створення Коростенської організації УТОГ.

газета Наше Життя