Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Слова свого дотримав!

Роки минають, а ми рухаємося вперед у стрімкому плині життя, будуючи сучасне, плануючи майбутнє, згадуючи минуле.

 

Наприкінці далеких 60­х років Житомирська організація УТОГ побудувала приміщення облвідділу УТОГ, а поруч звели спорткомплекс та Будинок культури. Всі ці роки нечуючі житомиряни комфортно користувались цими спорудами, але ж, як говориться, нічого вічного не буває: все потребує ремонту і підтримання у належному стані.

В минулі роки, завдяки попередньому керівнику Житомирської облорганізації  УТОГ, було зроблено ремонт у фойє Будинку культури та у приміщеннях будівлі, де працює апарат облорганізації та міської ТО УТОГ.

Нинішній голова — В.С. Дем’янчук теж турбується про те, щоб можна було, не соромлячись, і гостей приймати у себе в офісі, і запросити всіх на заходи до ОБК УТОГ, і щоб до спортзалу було приємно зайти. Тож рік тому здійснили великий капітальний ремонт спорткомплексу, з яким В.С. Дем’янчук та активісти облорганізації справилися блискуче!

А цьогоріч наш голова запланував відремонтувати дах БК, який вже давненько протікав так, що в дощову погоду вода капала на голови аматорів сцени та глядачів у залі.

І спонсора він знайшов солідного —  в особі мера нашого міста С.І. Сухомлина, який ще під час виборів обіцяв допомогти – і слова свого дотримав. Тож завдяки матеріальній допомозі Сергія Івановича та наполегливому клопотанню В.С. Дем’янчука, нещодавно наші працівники БК та активіс­ти облорганізації, разом з двома спеціалістами з ремонту дахів, за короткий час справились з роботою.

На знак подяки за допомогу у ремонті ОБК УТОГ С.І. Сухомлину було подаровано вишивку (на фото) на патріотичну тему, виконану золотими руками нашої нечуючої майстрині з Бердичева Ірини Мороз.

Звичайно ж, на цьому наша співпраця з міською владою не припиняється, адже планів у нашого молодого голови багато і ми щиро бажаємо йому здійснення всіх задумів і мрій!

 

К. БАШИНСЬКА.

 газета Наше Життя

Слова свого дотримав!

2016-06-30
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-06/1466679487_20160526_084129.jpg

Роки минають, а ми рухаємося вперед у стрімкому плині життя, будуючи сучасне, плануючи майбутнє, згадуючи минуле.

газета Наше Життя