Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

До членів Українського товариства глухих та делегатів ХІХ з’їзду УТОГ

Шановні друзі!

 

2 та 3 червня ц.р., у Києві відбудеться черговий з’їзд Українського товариства глухих, на якому делегати з’їзду не лише підіб’ють підсумки діяльності Товариства за останні п’ять років, а й разом з усіма членами УТОГ відзначать 83­річчя від дня його створення.

 

Час, що минув між ХVIII та ХІХ з’їздами УТОГ, був, з одного боку, найбільш складним для нашого Товариства, бо вперше за останні 70 років в Україні гриміла справжня війна у зв’язку з бойовими діями на сході України, від яких в Криму та в Донецькій та Луганській областях постраждали наявні там організації та підприємства УТОГ і їхні працівники, а з іншого боку, завдяки спільним зусиллям всіх підрозділів Товариства вдалося налагодити значно кращу у порівнянні з попередніми роками роботу більшості підприємств УТОГ, що позитивно позначилось на фінансовому стані всього Товариства.

Вдалося спільними зусиллями надати допомогу тим, хто вимушений був покинути свої домівки, сприяти їм у вирішенні проблем з житлом і працевлаштуванням. Також було прийнято рішення про перепідпорядкування ряду територіальних організацій Луганської та Донецької областей і передачу їх Харківській та Запорізькій обласним організаціям УТОГ. У зв’язку з цим хочемо висловити слова щирої подяки всім організаціям і підприємствам Товариства, рядовим членам УТОГ, які долучилися до цієї важливої справи, а особливо подякувати головам Харківської та Запорізької обл­організацій УТОГ — О.В. Яковлєвій та В.Ю. Дюжеву, працівникам цих організацій, які виконали й продовжують виконувати значний обсяг роботи з надання допомоги нечуючим з приєднаних до них ТО УТОГ.

Слів великої подяки заслуговують також керівники підприємств УТОГ, які прийняли до себе переселенців і організували отримання ними гуманітарної та грошової допомоги. Координацію цих дій з надання допомоги членам УТОГ, які виїхали з Криму, Донецька та Луганська, взяла на себе спеціальна комісія, створена рішенням президії ЦП УТОГ.

У вкрай складних економічних умовах у цей час довелось працювати нашим промисловим підприємствам. Більшість з них активно долучилися до виконання завдань, пов’язаних із забезпеченням військових та оборонних потреб, й успішно та якісно виконали ці важливі функції.

Попри всі негаразди, Товариство продовжувало наполегливо виконувати свої основні статутні завдання. Обласні організації УТОГ та культзаклади Товариства здійснювали реабілітаційну, соціально­побутову, культмасову, інформаційну роботу, проводили найрізноманітніші заходи місцевого, обласного та загальнодержавного рівня.

У проведенні цієї роботи ми завжди відчували допомогу і підтримку органів влади всіх рівнів, наших колег з інших громадських організацій, спонсорів та благодійників. Усім їм — наша щира вдячність за співпрацю!

Всі разом ми з гідністю пройшли нелегке випробування звітного періоду, але, на жаль, до остаточного вирішення проблем ще далеко… Отже, хочемо закликати всіх ні в якому разі не зупинятись і продовжувати розпочату роботу. Впевнені, що новообраний на ХІХ з’їзді УТОГ склад керівництва нашого Товариства, Цен­т­­рального правління УТОГ та його президії гідно продовжить розпочату справу й примножить наші численні здобутки.

З побажаннями успіху та наснаги у майбутній праці всім делегатам з’їзду та всім новообраним на ньому членам Центрального правління УТОГ, президія Центрального правління УТОГ попереднього скликання:

 

Ю.П. Максименко, І.І. Чепчина,

В.Ф. Цимбалюк, В.В. Балдига,

Ю.Л. Горощак, В.М. Зюбін,

С.В. Котельянець, Т.О. Кривко,

Т.М. Парубець, В.В. Шевчук,

О.В. Цюменко.газета Наше Життя

До членів Українського товариства глухих та делегатів ХІХ з’їзду УТОГ

2016-06-01
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-05/medium/1464680937_dsc_0421.jpg

2 та 3 червня ц.р., у Києві відбудеться черговий з’їзд Українського товариства глухих, на якому делегати з’їзду не лише підіб’ють підсумки діяльності Товариства за останні п’ять років, а й разом з усіма членами УТОГ відзначать 83­-річчя від дня його створення.

 

газета Наше Життя