Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Звіти і вибори у Києві

24 березня, Культурний центр УТОГ, ХХVII звітно­виборна конференція Київської організації УТОГ.

 

 

У залі — делегати конференції, керівники ЦП УТОГ на чолі з головою УТОГ Ю.П. Максименком, представники міської влади та інших громадських організацій, у тому числі: Ю.В. Крикунов, директор Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації; О.В. Оксак, начальник відділу управління з гендерних питань та взаємодії з громадськими організаціями інвалідів, ветеранів війни та праці Департаменту соціальної політики КМДА; М.Я. Хариш, т.в.о. директора Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів; В.В. Назаренко, голова Координаційної ради громадських організацій інвалідів міста Києва та інші офіційні особи.

 

М.М. Левицький звітує на конференції.

 

Т.С. Ковальська презентує свою програму.

 

Виступає В.В. Зварич.

 

Після розгляду регламентних питань, затвердження необхідних робочих органів конференції і її порядку денного, слово для звітної доповіді було надано голові Київської організації УТОГ М.М. Левицькому. Його виступ традиційно супроводжувався відеопрезентацією з основними цифрами зі звітної доповіді. Ці цифри ліпше за будь­які слова свідчили про стан справ.

Так, чисельність контингенту нечуючих і членів УТОГ за 5 років збільшилась, і зараз нараховує відповідно  4234 і 3747 осіб. На жаль, через фінансові проблеми вкрай нестабільно відбувалося забезпечення нечуючих інвалідів сурдотехнічними засобами та вирішення питань оздоровлення членів УТОГ. Тоді як у місті влада виділяла певні кошти на статутну діяльність організації УТОГ за програмою  «Соціальне партнерство» на 2011—2015 рр., від обласної влади у минулому році така підтримка взагалі не надавалась, а у попередні роки вона була значно меншою, ніж заплановано.

Зі звітною доповіддю виступила також голова ревізійної комісії Н.А. Зборовська, яка доповіла про результати перевірки діяльності Київської організації УТОГ. У цілому роботу організації УТОГ вона оцінила позитивно.

 

Голова Бориспільської міжрайонної ТО УТОГ В.Г. Яковлєв.

 

На сцені — активісти Київської молодіжної організації нечуючих. Перекладач — О.І. Трикін.

 

При обговоренні доповідей виступили: голова Білоцерківської ТО УТОГ Л.В. Глазкова; директор Білоцерківського ВП «Весна» УТОГ Л.М. Тюхта; голова Бориспільської міжрайонної ТО УТОГ В.Г. Яковлєв; директор КЦ УТОГ В.М. Гончаренко; віце­президент Європейської організації спорту глухих В.П. Сандугей; директор Київського ДВП «Контакт» УТОГ В.М. Зюбін, відповідальний секретар СФГУ В.С. Гриценко, голова Київської молодіжної організації нечуючих Т.М. Пахомова, голова Все­української спілки юристів В.А.Тимошенко, голова Київської Ради перекладачів жестової мови І.В. Бондаренко та інші особи.

У цілому робота Київської організації УТОГ за звітний період була визнана задовільною. Далі учасники конференції перейшли до переобрання керівного складу організації. Вибори голови правління Київської організації УТОГ відбувались на альтернативній основі таємним голосуванням. До бюлетенів були внесені два прізвища — М.М. Левицького та Т.С. Ковальської.

 

 

Голосує директор СПКТБ УТОГ Т.Ю. Захарченко.

 

Тетяна Ковальська виступила з презентацією своєї програми. Вона починала трудову біографію у Луганську, звідки виїхала у зв’язку з сумнозвіcними подіями на Сході, а зараз працює у Києві, на СПКТБ УТОГ та навчається в Школі кадрового резерву УТОГ. 

Під час підготовки до процедури  голосування перед учасниками конференції виступив голова Координаційної ради громадських організацій інвалідів міста Києва В.В. Назаренко. Він особливо підкреслив гідний наслідування досвід УТОГ з організації Школи кадрового резерву.

У результаті таємного голосування за М.М. Левицького було віддано 50 голосів, за Т.С. Ковальську — 14 голосів, 1 бюлетень був визнаний недійсним.

 

 

Обрано також відкритим голосуванням новий склад правління, ревізійної комісії та делегатів на ХІХ з’їзд УТОГ. Головою ревізійної комісії Київської організації УТОГ обрано активіста Київської молодіжної організації УТОГ В.В. Зварича.

На завершення конференції її учасники і гості мали можливість переглянути творчий звіт колективів художньої самодіяльності УТОГ Київщини.

 

Інф. «НЖ».

Фото П. МОРГУНОВА.газета Наше Життя

Звіти і вибори у Києві

2016-04-04
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-04/1459743937_dsc_4650.jpg

24 березня, Культурний центр УТОГ, ХХVII звітно­виборна конференція Київської організації УТОГ.

 

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ