Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Гостям не давали сумувати!

29 листопада 2015 року в Білоцерківському будинку культури УТОГ відбувся вечір, приурочений до Міжнародного дня інвалідів.

 

 

У день нашої зустрічі був і дощик, і лапатий сніг, адже вступає в свої права зима. Але святкова тепла атмосфера в залі не давала сумувати нашим гостям.

Захід розпочався з Гімну УТОГ, а далі до всіх присутніх звернулися директор Білоцерківського будинку культури УТОГ А.К. Сумовська та голова територіальної організації УТОГ Л.В. Глазкова. Також до привітального слова була запрошена заступник директора Білоцерківського ВП «Весна» Л.І. Остапчук.

 

 

 

Чудовим продовженням заходу стала концертна програма, у якій прозвучав вірш у виконанні Михайла Нестеренка та пісня «Лише у нас на Україні» у виконанні Олі Нестеренко. Далі веселі клоуни — Анатолій Нестеренко, Григорій Лилик, Богдан Натикач та Наталія Басалкевич, порадували клоунадами — «Геніальний художник», «Зубний лікар» та «Вершник». З глядачами провели цікаві конкурси, а потім, поки учасники готувалися до виступу із сценкою «Дитячий жартівливий номер», Людмила Цимбалюк виконала улюб­лені пісні — «Как молоды мы были» і «Старинные часы». Григорій Лилик, Анатолій Нестеренко та Даша Свистун підготували жартівливий танок під наз­вою «А ми — українці!». Справжніми зірочками цієї концертної програми були наші маленькі учасники: Оксана Лясківська, Данило Загорулько, Михайло Нестеренко та Карина Свистун, які виступили з «Африканським танцем». Сюрпризом вечора були запрошені перекладачі з общини Преображенського собору, які виконали пісню «Слава Богу за все!». На завершення пролунала прощальна пісня «Мы в этой жизни только гости» у виконанні Людмили Цимбалюк.

 

 

 

Після закінчення вечора всі учасники отримали подарунки від директора Будинку культури А.К. Сумовської. Безу­мовно, такий чудовий захід надовго запам’ятається всім!

 

І. АДАМЕНКО, художній керівник Білоцерківського будинку культури УТОГ.

 газета Наше Життя

Гостям не давали сумувати!

2015-12-24
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-12/1450602031_img_20151129_180925.jpg

29 листопада 2015 року в Білоцерківському будинку культури УТОГ відбувся вечір, приурочений до Міжнародного дня інвалідів.

 

газета Наше Життя