Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Новини з Кіровограда

Останній дзвоник для наших школярів

 

Ось і пролунав останній дзвоник для всіх випускників нашої країни. Кіровоградська спец­школа для дітей з порушеннями слуху своє свято організувала на сцені обласного Будинку культури УТОГ. У залі зібралися учні, батьки, гості, вчителі та випускники школи. Педагоги та учні частенько виступають на нашій сцені, але саме такий захід проводився вперше.

 

 

Випускників вітали представники різних організацій, та найдорожчим подарунком, на мою думку, були слова і побажання від учителів. До сліз схвилювали переглянуті на екрані фотографії учнів, які, прийшовши до школи, весь цей час жили, як одна велика та дружна сім’я. По схвильованих очах випуск­ників було видно, що їм цікаво бачити себе на екрані ще малюками, згадувати, як вони працювали на уроках, відпочивали, брали участь у шкільних концертах, конкурсах, пригадувати інші цікаві фрагменти зі шкільного життя.

Вчителі та вихователі дарували учням теплі побажання і гарні пісні: вже давно склалася традиція, коли педагоги виступають з концертними номерами разом зі своїми учнями.

 

 

Приємно було бачити цей дружний та відповідальний шкільний колектив, на чолі якого стоїть справжня господиня і талановитий керівник, директор НВО № 3 «Спеціальна загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів, дитячий садок» — Валентина Іванівна Фундова.

Ми бажаємо випускникам школи світлої дороги у житті, а педколективу терпіння та здійснення всіх творчих задумів. Дякуємо освітянам, що святом останнього дзвоника прикрасили будні нашого культурного зак­ладу.

 

 

Дві такі різні «Сили»

 

Наприкінці травня Кіровоградською територіальною організацією УТОГ були проведені обласні спортивні змагання «Ігри патріотів». Цей захід у нас організовується щороку, але місце проведення щоразу змінюється. Раніше команди зустрічалися і на березі річки Інгул, і в парку Перемоги, а цього року вони вирішили запросити уболівальників до прилеглої до Будинку культури УТОГ паркової зони. У змаганні взяли участь дві команди зі схожими назвами: від УВП УТОГ — «Убійна сила», та від ТО УТОГ — «Сила».

 

 

 

Безумовно, команда «Сила» була краще підготовлена до конкурсу «Візитка», тому відразу склалося враження, що саме вона отримає перемогу. Та вирішальними стали конкурс капітанів і змагання з шашок, де перемогу отримала команда УВП УТОГ «Убійна сила».

Ми щиро вітаємо команду­-переможницю і дякуємо директору УВП УТОГ Г.Г. Колодьку за допомогу у виготовленні дерев’яних ходуль, які використовувалися при проведенні змагань.

 

 

 

«Я пишаюсь тобою, УТОГ!»

 

Такою була назва заходу, приуроченого до 82 річниці створення УТОГ, який проводився у Кіровоградському БК УТОГ. Працівники Будинку культури заздалегідь готувалися до проведення заходу, а саме: зверталися до різних організацій з проханням надати допомогу, писали сценарій, готували концертну програму. Дуже хотілося підняти настрій всім членам УТОГ, розповісти про велику значимість нашого Товариства.

Як і завжди, тематична частина свята розпочалася екскурсом за історичними фактами з часів створення УТОГ.

 Інструктор з культурно­масової роботи нашого Будинку культури Оксана Горбенко зав­жди радує глядачів новою концертною програмою. Особливо схвилювала всіх літературно­-музична композиція до Дня матері, і присвячена вона була всім матерям і жінкам УТОГ. Саме зараз Оксана закінчує нав­чання на заочному відділенні Олександрійського училища культури. Тож ми бажаємо їй гарно скласти іспити та радувати наших глядачів новими творчими задумами.

Колектив художньої самодіяльності при Кіровоградському БК УТОГ — невеликий, але дуже різноманітний. У концертах беруть участь молодь з вадами слуху, ветерани праці та чуючі люди, які, можна сказати, ніякого відношення до УТОГ не мають. Так, наприклад, Лілія Мельник та Влада Федосова  випадково побачили концерт, в якому брали участь нечуючі учасники, і самі загорілися бажанням вивчити жестову мову, щоб виступати перед членами УТОГ. Тож ми їм дуже вдячні за активну участь у нашому житті.

Після концерту працівники Будинку культури організували блакитний вогник для всіх присутніх.

 

Л. АДАМЕНКО, голова Кіровоградської ТО УТОГ.

 газета Наше Життя

Новини з Кіровограда

2015-07-06
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-06/1435486020_shkola_.jpg

Ось і пролунав останній дзвоник для всіх випускників нашої країни. Кіровоградська спец­школа для дітей з порушеннями слуху своє свято організувала на сцені обласного Будинку культури УТОГ. У залі зібралися учні, батьки, гості, вчителі та випускники школи. Педагоги та учні частенько виступають на нашій сцені, але саме такий захід проводився вперше.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ