Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

На високому патріотичному рівні

Саме ця фраза зі слів, які прозвучали під час заходів у НВЦ УТОГ, приурочених до 82-ї річниці з дня створення УТОГ, відображає сутність більшості подій того дня. Патріотизм не лише по відношенню до нашої держави — України, а й по відношенню до нашого рідного Товариства.

 

 

Початок заходів був традиційним — Гімн УТОГ у виконанні неперевершених артистів театру «Райдуга», нагородження активістів Київської організації УТОГ, відкриття обласного конкурсу «Ігри патріотів»… Але далі, коли всі — і учасники, і глядачі, і журі — перейшли під затінок дерев, сховавшись від пекучих променів сонця, у програмі з’явились зовсім нові й нестандартні номери. Перш за все, це І Всеукраїнський конкурс культпрацівників будинків культури УТОГ, у якому взяли участь спеціалісти цієї унікальної професії з Херсона, Одеси, Львова, Білої Церкви, Чернігова, Черкас, Київської ради ветеранів УТОГ, Дніпродзержинського УВП УТОГ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для оцінки креативності і професіоналізму учасників до роботи було запрошене журі на чолі з ветераном нашого Товариства, Почесним членом УТОГ Галиною Максименко. До складу журі увійшли також начальник оргвідділу апарату ЦП УТОГ Сергій Котельянець, голова Бориспільської ТО УТОГ Володимир Яковлєв, голова Солом’янської первинної організації УТОГ м. Києва Віталій Шевченко.

За підсумками проведення конкурсу культпрацівників рішенням журі визначені дипломами і грошовими преміями переможці у наступних номінаціях:

— «Кращий культпрацівник Будинку культури УТОГ» – Олександра Пушкарьова, художній керівник Херсонського ОБК УТОГ ;

— «За кращу ігрову, розважальну програму» – Марина Іваненко, культорганізатор Одеського ОЦКіВ УТОГ.

Також відзначено дипломами і преміями: Інну АДАМЕНКО і Тетяну Ковальську – працівників Білоцерківського БК УТОГ; Світлану Виш­невську – ветерана УТОГ, активіста Київської ради ветеранів УТОГ; Петра Воронку – культорганізатора Львівського ОЦКіД УТОГ; Ірину Александрову та Світлану ФЕДУН – працівників Черкаського ОБК УТОГ; Тетяну БИСТРЕВСЬКУ та Олександра ЖОВНОВАТОГО – працівників Чернігівського ОБК УТОГ; Ігоря РЕВЕНКО – працівника Дніпродзержинського УВП УТОГ.

У перервах між показами конкурсних програм глядачам не доводилось нудьгувати. Спочатку вони взяли участь у конкурсі вишиванок. Найоригінальнішою учасницею стала школярка Віталіна Коваль з домашньою улюбленицею — собачкою Масею, яку теж одягли у вишитий костюмчик.

 

 

 

Ще всі разом з колективом театру «Райдуга» привітали з недавнім ювілеєм заслуженого артиста України, педагога столичної спецшколи № 9 — Василя Стьопкіна.

Одночасно з конкурсом культпрацівників на галявинах біля озера та на пляжі проходили обласні змагання «Ігри патріотів УТОГ», у яких взяли участь 6 команд: «АШАН» (Київська ТО УТОГ), «Теніс» (Київська молодіжна організація нечуючих УТОГ), «Там Там» (ЦП УТОГ), «Росава» (Білоцерківські БК та УВП УТОГ), «Патріот» і «Чобітки» (Київський коледж легкої промисловості).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього у цих популярних змаганнях взяли участь 30 участників, які виконали 3 конкурсних завдання, серед яких були здебільшого традиційні, наприклад, такі як: «Візитка», «Художня самодіяльність» та «Спортивні змагання» (з 6 окремих завдань). За їх виконанням уважно стежило журі, головою якого був Андрій Єгер — активіст УТОГ, тренер з туризму. Допомагали йому активісти Київської організації УТОГ і спорту глухих: Олексій Нашивочніков, Володимир Пишняк, Андрій Панкратов, Ольга Єгер та Іван Чорноштан.

 

 

За підсумками конкурсних змагань на перше місце вийшла білоцерківська команда «Росава», на другому — «Патріот» (ККЛП), на третьому місці — «Там Там» (ЦП УТОГ).

З приводу перемоги білоцерківської команди слід зазначити, що члени цієї ТО УТОГ дуже яскраво і впевнено проявили себе в усіх змаганнях, особливо у творчих конкурсах. Запам’яталась глядачам і конкурсна програма культпрацівниць з Білої Церкви, які, до речі, вис­тупали першими.

Повертаючись знову до теми конкурсу культ­працівників, відзначимо, що всі вони постарались на славу! Хоча це був і «перший млинець», але вийшов він досить вдалим. Одне лише засмучувало журі і глядачів — розтягнутість у часі деяких вис­тупів. До речі, незважаючи на те, що деякі культ­організатори запропонували майже однакові конкурси зі складання слів за табличками різних форм і видів, їм удалося уникнути повторення через різний підхід до роботи з глядачами.

 

 

 

 

 

День добіг кінця, програму було вичерпано, а кияни і гості столиці не поспішали покидати залиту сонцем Пущу. До речі, серед них були й гості з Італії і Хорватії, які навіть взяли активну участь у конкурсі вишиванок.

Отже, популярність заходу сягнула вже за межі не лише столиці, а й України в цілому. За це велика шана і подяка організаторам (ЦП УТОГ, Київська організація УТОГ, КЦ УТОГ), а також господарям святкового майданчика — Навчально-відновлювальному центру УТОГ.

Молодці, так тримати!

Інф. «НЖ».

Фото П. МОРГУНОВА.газета Наше Життя

На високому патріотичному рівні

2015-06-15
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-06/1434357650_dsc_8051_.jpg

Саме ця фраза зі слів, які прозвучали під час заходів у НВЦ УТОГ, приурочених до 82-ї річниці з дня створення УТОГ, відображає сутність більшості подій того дня. Патріотизм не лише по відношенню до нашої держави — України, а й по відношенню до нашого рідного Товариства.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ