Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Конкурс краси та мудрості

Ось і настала довгоочікувана весна! Вона пробуджує не тільки природу, а й людську душу. Весною завжди хочеться щось змінити в своєму житті, розпочати нову сторінку в роботі чи в особистих стосунках.

 

 

Тож для створення гарного весняного настрою наша територіальна організація УТОГ дала можливість ветеранам праці взяти участь у захоплюючому заході під назвою «Веселі щебетушки». Мета нашого конкурсу — дуже проста: забути про роки і не поступатись молоді в енергійності, фантазії та бажанні здобути перемогу.

Взяти участь у конкурсі краси і муд­рості виявили бажання п’ять чарівних жінок та турботливих бабусь. Вони вийшли на сцену у супроводі наших молодих джентльменів, а в залі на них чекали глядачі та члени журі.

Як вже стало традицією на таких конкурсах, першим завданням була «Візитка». Учасниці розповідали про себе, про свої мрії, про те, які сподівання не збулися в юності. Коли Євдокію Медяник запитали, яка найщасливіша мить у її житті, почули відповідь, яку дала б кожна мати: це народження дитини. Адже такі хвилини радості назавжди залишаються теплим спомином на все життя!

 

 

Далі розпочалась основна частина конкурсної програми, під час якої наші чарівні бабусі намотували клубки, зашивали порвані речі, радили, як вийти з тієї чи іншої ситуації, навіть розповідали казки онукам. І можна бути впевненими, що сучасні матусі не зможуть так цікаво розповісти казочку, як наші супер-бабусі!

Дуже сподобався всім присутнім конкурс моди. Учасницям були запропоновані всі костюми та плаття, які зберігаються у нашій комірчині. Ми впевнились, що фантазія наших модниць не знає меж! Вразили всіх швидкоруч придумані вечірнє вбрання й одяг для прогулянки. Гарним було концертне плаття, яке створила Наталія Крейтор, та веселе вбрання господині для походу на базар, яке скомбінувала Тамара Хайновська.

Останній конкурс був на краще виконання художніх номерів. Усім на подив, наші учасниці обрали тему про молодість і любов. Прекрасно виконала вірш про другу молодість Надія Лобода, про перше незабутнє кохання розповіла Тамара Хайновська, а Наталія Крейтор поділилась роздумами про незабутні роки. Дуже гарно та проникливо виконала пісню про кохання «На тот большак» Любов Дроговоз, а Євдокія Медяник виступила з піснею «Вальс» і навіть закружляла у танці разом зі своїм онуком. Здавалось, наче сама весна надихає наших милих бабусь згадати молодість, адже, незважаючи на прожиті роки, їхні душі залишились молодими!

Важко було членам журі конкурсу обирати найкращих, адже кожна учасниця була по-своєму талановита. Але цілком справедливо були оцінені всі наші конкурсантки і оголошені переможниці: перше місце — у голови обласної Ради ветеранів УТОГ Любові Дроговоз, друге — у Євдокії Медяник, а третє — у Тамари Хайновської. Вони отримали гарні подарунки та спеціальні призи: безкоштовне обслуговування у салоні краси та обід на двох у піцерії. Спеціальний подарунок і приз глядацьких симпатій вручено Надії Лободі. Щиро вітаємо наших переможниць та учасниць конкурсу з прекрасним виступом, бажаємо нашим супер-бабусям здоров’я та ще довго залишатись такими ж молодими й енергійними!

 

Л. АДАМЕНКО, голова Кіровоградської ТО УТОГ.газета Наше Життя

Конкурс краси та мудрості

2015-06-06
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-05/1432543907_img-20150403-wa0023_.jpg

Ось і настала довгоочікувана весна! Вона пробуджує не тільки природу, а й людську душу. Весною завжди хочеться щось змінити в своєму житті, розпочати нову сторінку в роботі чи в особистих стосунках.

газета Наше Життя