Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Підсумки та плани в роботі Київської організації УТОГ

Культурний центр УТОГ 2 квітня прий­мав учасників та гостей V пленуму Київської організації Товариства. На його порядку денному був розгляд підсумків роботи Київської організації УТОГ за 2014 рік та реалій 2015 року.

 

 

На початку роботи пленуму виступила О.В. Оксак, начальник відділу по роботі з інвалідами Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці КМДА. Олена Валеріївна звернула увагу присутніх на те, що цього року закінчується термін дії соціальних програм на підтримку інвалідів та громадських організацій інвалідів: «Соціальне партнерство» та «Міська цільова програма «Турбота. Назустріч киянам» на 2011–2015 роки». Тому необхідно підготувати пропозиції і подати їх до міської адміністрації з приводу заходів, які необхідно передбачити у наступний період співпраці.

У доповіді та відеопрезентації голови Київської організації УТОГ М.М. Левицького був представлений аналіз роботи, яку виконала Київська організація, нинішньої ситуації і заходів, які необхідно вжити для того, щоб і надалі продовжувати виконувати свої статутні завдання.

Основні цифри виглядають так:

— збільшення кількості нечуючих до 4194 особи (у 2013 році нараховувалось 4090 осіб);

— збільшення кількості членів УТОГ до 3734 особи (у 2013 році — 3704);

— зростання показників соціального обслуговування нечуючих, але, на жаль, різке зменшення можливості надання їм матеріальної допомоги;

— збільшення кількості проведених культурно-масових заходів;

— недостатнє фінансування місцевих бюджетів за діючими соціальними програмами у столиці та області;

— зменшення кількості працюючих членів УТОГ, і, відповідно — збільшення кількості осіб, які не працюють (перш за все — пенсіонерів за віком);

— зменшення кількості нечуючих випускників у спецшколах-інтернатах Києва і області та інші красномовні цифри і факти.

У доповіді М.М. Левицького розглянуті також маловтішні реалії та виклики сьогодення:

— передбачається ліквідувати з 1 червня 2015 року безоплатний проїзд у міському пасажирському транспорті для інвалідів 3 групи, у тому числі і в метрополітені;

— введено оподаткування пенсій працюючих пенсіонерів, розмір пенсій яких перевищує 1423,50 грн. та оподаткування всіх пенсій, вищих за 3654 грн.;

— зростають тарифи на житлово-комунальні послуги та ціни на харчові продукти;

— заморожено розміри всіх видів пенсій та заробітних плат;

— зменшується приріст виробничої діяльності, що призводить до зупинки роботи підприємств усіх форм власності та до зростання рівня безробіття.

Детальна увага у виступі голови Київської організації УТОГ приділена питанням створення безбар’єрного середовища для нечуючих інвалідів. Зокрема, було зазначено, що поліпшується доступ глухих до інформації. На муніципальному телеканалі «Київ» з 2009 року впроваджено переклад на жестову мову інформаційних та публіцистичних програм у зручний для перегляду час — щодня, крім неділі, з 19:00 до 20:00. Демонструються фільми з субтитрами.

 

 

Зазначалося, що в Київській організації УТОГ та в підвідомчих їй територіальних організаціях, Білоцерківському БК УТОГ впроваджена послуга надання нечуючим членам УТОГ онлайн-консультацій за участю голів та спеціалістів відповідних організацій, всі робочі місця відповідних працівників обладнані фронтальними веб-камерами та підключені до безлімітного інтернету. На даний час Київська організація УТОГ активно працює над питанням інформування нечуючих міста Києва та області за допомогою соціальних мереж. Так, у лютому 2013 року була створена офіційна сторінка Київської організації УТОГ в соціальній мережі ВКонтакте, а на початку грудня 2014 року в соціальній мережі Facebook було відкрито офіційну сторінку Київської організації УТОГ. Запропоновано членам УТОГ скористатися сучасними технологіями для виклику швидкої допомоги та інших служб.

У доповіді підкреслено, що на виконання постанови президії ЦП УТОГ «Про підготовку і проведення звітно-виборної кампанії в УТОГ у 2015—2016 рр.» у лютому місяці цього року ухвалою президії правління Київської організації УТОГ затверджено норму представництва, граничну кількість делегатів та графік проведення звітно-виборних зборів та конференцій в підпорядкованих організаціях УТОГ. Всього до жовтня місяця 2015 року будуть проведені звітно-виборні збори в 37 первинних організаціях УТОГ та 4 звітно-виборні конференції в ТО УТОГ.

В обговоренні доповіді М.М. Левицького взяли участь присутні керівники структурних підрозділів УТОГ, почесні члени УТОГ та активісти Товариства.

 

Більш детальну інформацію про ці виступи читайте у наступних номерах газети.

 

Інф. «НЖ».газета Наше Життя

Підсумки та плани в роботі Київської організації УТОГ

2015-04-16
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-04/1429166069_dsc_5774_.jpg

Культурний центр УТОГ 2 квітня прий­мав учасників та гостей V пленуму Київської організації Товариства. На його порядку денному був розгляд підсумків роботи Київської організації УТОГ за 2014 рік та реалій 2015 року.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ