Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбувся VI пленум ЦП УТОГ

У конференц­-залі Навчально­-відно­в­­­лювального центру УТОГ 26 березня відбувся VI пленум Центрального правління Українського товариства глухих, у якому взяли участь: 36 членів ЦП УТОГ, 4 члени ЦРК УТОГ, керівники структурних підрозділів Товариства, інші запрошені особи. Від державних органів та споріднених організацій були присутні: перший заступник мініст­ра соціальної політики України В.В. Шевченко, заступник директора Фонду соціального захисту інвалідів Л.М. Ріяко, директор Київського обласного відділення ФСЗІ Г.А. Фомічов, генеральний секретар Спортивної федерації глухих України В.С. Гриценко. У роботі пленуму взяла участь зарубіжна гостя Єва Твардовська — спеціаліст Лодзького відділення Польського товариства глухих, координатор українсько-польського проекту «Маю глуху дитину».

 

І.І. Чепчина.

 

В.Ф. Цимбалюк.

 

Розгляд порядку денного пленуму розпочався з виступу першого заступника голови УТОГ І.І. Чепчиної і заступника голови ЦП УТОГ В.Ф. Цимбалюка стосовно підсумків статутної та фінансово-господарчої діяльності Товариства у 2014 році та його найважливіших зав­дань на 2015 рік. В.Ф. Цимбалюк також доповів про організаційну допомогу, яка була надана членам УТОГ, які проживають на сході України.

Під час обговорення доповідей своїми думками стосовно стану справ і планів на перспективу поділились присутні на пленумі (деякі з цих виступів редакція планує надрукувати в наступних номерах газети).

 

О.Ю. Бутенко.

 

З доповіддю про виконання бюджету УТОГ за 2014 рік та про затвердження проекту бюджету Товариства на 2015 рік виступила головний бухгалтер ЦП УТОГ О.Ю. Бутенко.

 

С.І. Вергелес.

 

З інформацією про результати перевірки Центральною ревізійною комісією УТОГ діяльності президії та апарату ЦП УТОГ за 2014 рік виступила член ЦРК УТОГ С.І. Вергелес.

 

Голова УТОГ Ю.П. Максименко виступив з таких важливих питань:

— про упорядкування використання підприємствами і організаціями УТОГ майнових комплексів, які є власністю всього Товариства;

— про формування резерву кадрів на керівні посади УТОГ;

— про дату скликання чергового ХІХ з’їзду УТОГ.

Далі І.І. Чепчина доповіла з питань схвалення нового Статуту УТОГ та затвердження розміру вступного внеску і вартості членського квитка УТОГ.

З розглянутих на пленумі питань були прийняті відповідні постанови.

 

С.І. Віс­кушенко.

 

Секретар президії ЦП УТОГ С.І. Віс­кушенко проінформувала про її роботу за минулий рік.

 

Л.П. Зубрицька.

 

На завершення пленуму, за традицією, було відзначено кращих працівників УТОГ. Подяку Міністерства соціальної політики України вручено директору Чернігівського УВП УТОГ Людмилі Петрівні ЗУБРИЦЬКІЙ.

 

В.С. Дем'янчук.

 

Звання «Кращий голова обласної організації УТОГ» за підсумками роботи за минулий рік присвоєно Валерію Станіславовичу ДЕМ’ЯНЧУКУ, який очолює роботу обласного осередку Товариства на Житомирщині.

 

О.В. Субота.

 

О.П. Єфимович.

 

Кращими серед директорів металообробних та швейних підприємств УТОГ визнано відповідно Олександра Володимировича СУБОТУ з Дніпродзержинська та Олександра Павловича ЄФИМОВИЧА з Житомира. Голова УТОГ Ю.П. Максименко вручив їм дипломи та пам’ятні призи.

 

Відзначено також кращого голову територіальної організації УТОГ. Нею стала виконуюча обов’язки голови Полтавської ТО УТОГ Наталія Михайлівна ФАЛЬКО.

 

Нагороди також отримали керівники окремих підприємств Товариства за підсумками огляду на звання «Підприємство високої культури виробництва і охорони праці» та «Кращий гуртожиток підприємства УТОГ».

На завершення пленуму були розглянуті окремі організаційні питання.

 

Інф. «НЖ».

 газета Наше Життя

Відбувся VI пленум ЦП УТОГ

2015-04-07
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-04/1428314244_dsc_4773_.jpg

У конференц­-залі Навчально­-відно­в­­­лювального центру УТОГ 26 березня відбувся VI пленум Центрального правління Українського товариства глухих, у якому взяли участь: 36 членів ЦП УТОГ, 4 члени ЦРК УТОГ, керівники структурних підрозділів Товариства, інші запрошені особи. Від державних органів та споріднених організацій були присутні:

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ