Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Знайшлися помічники для доброї справи

Діяльність територіальних організацій УТОГ є дуже важливою для людей з порушеннями слуху. Тут вони можуть отримати допомогу перекладача, соціальну допомогу, дізнатися про потрібну інформацію. Але ні для кого не секрет, що глухі люблять приходити в УТОГ, тому що їм тут раді, і тому, що тут вони зустрічаються один з одним, мають підтримку друзів та вільне спілкування в колі людей, які їх розуміють. Адже спілкування і взаєморозуміння — це також важлива потреба кожної людини.

 

 

 

Дуже добре, коли для роботи з членами УТОГ в ТО є затишні приміщення. І за те, як виглядають ці приміщення, відповідаємо ми самі. Ніхто не прийде і не скаже: давайте ми вам зробимо ремонт. Отже, нам самим потрібно про себе подбати.

Наприклад, у минулому році працівники Коростенської ТО УТОГ змогли відремонтувати східці, які ведуть до нашого приміщення. Це був недешевий та нелегкий процес, але коли чогось дуже бажаєш, то знаходяться й однодумці, і помічники. Так, дякуючи коростенським підприємствам, які відгукнулися на наше прохання та допомогли будівельними матеріалами, а також дякуючи глухим людям — членам нашої територіальної організації УТОГ, ця справа була виконана. Я вдячна всім членам Коростенської ТО УТОГ за внесок у вирішення цієї проблеми.

 

О. ЛАЗЕРЕНКО, голова Коростенської ТО УТОГ.газета Наше Життя

Знайшлися помічники для доброї справи

2015-03-19
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-03/1426492583_dsc01390_.jpg

Діяльність територіальних організацій УТОГ є дуже важливою для людей з порушеннями слуху. Тут вони можуть отримати допомогу перекладача, соціальну допомогу, дізнатися про потрібну інформацію. Але ні для кого не секрет, що глухі люблять приходити в УТОГ, тому що їм тут раді, і тому, що тут вони зустрічаються один з одним, мають підтримку друзів та вільне спілкування в колі людей, які їх розуміють. Адже спілкування і взаєморозуміння — це також важлива потреба кожної людини.

газета Наше Життя