Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

З добром і милосердям

Як добре, що в світі є люди, здатні подарувати іншим часточку своєї душі, тепла й уваги! Саме такою милосердною, доброю й безкорисливою є й Тетяна Богун. Доля закинула її далеко від рідного краю, до Америки. Але вона не втратила любові до своїх земляків, Батьківщини, переживає за свого дідуся Івана Тарасенка, намагається допомагати, чим може.

 

І. Тарасенко від імені своєї внучки Тетяни

вітає з днем народження Лєну Жабко.

 

Протягом двох років Тетяна надає допомогу охтирським інвалідам. Щоб хоч якось підтримати людей похилого віку, вона влаштовує невеличкі свята, організовує привітання й подарунки до днів народ­ження та різноманітних свят, збирає інвалідів за столом, де їх частують запашним чаєм, смачними тістечками та цукерками. Люди розчулені такою увагою до них.

 

Нечуючі за святковим столом.

 

Хочеться сказати спасибі Тетяні за добре серце, щиру душу. Адже робить вона це безкорисно, з власної ініціативи. Підтримує Тетяну і її чоловік. Ми дуже вдячні подружжю і бажаємо їм здоров’я та довгих років життя.

 

«Добро дарите — чудо из чудес!

От всей души — легко и безкорыстно...

Пусть вырастает рукотворный лес

Добрейших слов

и благородных мыслей!»

 

Т. МАСПАНОВА, член Охтирської ТО УТОГ.

Сумська обл.газета Наше Життя

З добром і милосердям

2015-01-29
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-01/1422456424_foto_zhabko_.jpg

Як добре, що в світі є люди, здатні подарувати іншим часточку своєї душі, тепла й уваги! Саме такою милосердною, доброю й безкорисливою є й Тетяна Богун. Доля закинула її далеко від рідного краю, до Америки. Але вона не втратила любові до своїх земляків, Батьківщини, переживає за свого дідуся Івана Тарасенка, намагається допомагати, чим може.

газета Наше Життя