Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Хто «Наше життя» не читає — той в лотерею не грає!

Мабуть, постійні читачі газети «Наше життя» пам’ятають, що в кінці 2010 року в Кам’янець-Подільській ТО УТОГ було започатковано новий культурно-масовий захід — безкоштовну лотерею для передплатників нашої газети. З того часу минуло вже 5 років, і нещодавно відбувся ювілейний розіграш безкоштовної лотереї. В розіграші взяли участь 54 члени УТОГ, що передплатили улюблену газету на 2015 рік. Було розіграно 20 призів і один сертифікат — на безкоштовну передплату газети «Наше життя» на 2016 рік.

 

 

Право провести жеребкування було доручено молодому робітнику УВП УТОГ — Вадиму Олійнику. В результаті двадцять щасливчиків отримали подарунки у вигляді господарських товарів, миючих засобів та засобів гігієни. А головний виграш — сертифікат на безкоштовну передплату газети «Наше життя» на 2015 рік — дістався ветерану УТОГ Галині Волковинській. І, як запевнила голова ТО УТОГ С.В. Вергелес, на скільки б не збільшилася вартість передплати у 2016 році — територіальна організація УТОГ передплатить газету для Галини Францівни.

До речі, Г. Волковинська протягом 18 останніх років є постійним передплатником «НЖ».

Проводьте такі лотереї у себе! Живіть за принципом: «Хто газету «Наше життя» не читає — той в лотерею не грає!»

Бажаємо всім читачам «НЖ» у Новому році миру, здоров’я, віри у краще життя!

 

М. КОЗАЧУК, голова клубу «Ветеран» м. Кам’янця-Подільського.газета Наше Життя

Хто «Наше життя» не читає — той в лотерею не грає!

2015-01-03
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-12/1419842541_veterany-001_.jpg

Мабуть, постійні читачі газети «Наше життя» пам’ятають, що в кінці 2010 року в Кам’янець-Подільській ТО УТОГ було започатковано новий культурно-масовий захід — безкоштовну лотерею для передплатників нашої газети. З того часу минуло вже 5 років, і нещодавно відбувся ювілейний розіграш безкоштовної лотереї. В розіграші взяли участь 54 члени УТОГ, що передплатили улюблену газету на 2015 рік. Було розіграно 20 призів і один сертифікат — на безкоштовну передплату газети «Наше життя» на 2016 рік.

газета Наше Життя