Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Добро єднає серця

«Повір у себе! Посміхнись!

Поглянь, яке блакитне небо!

Поглянь довкола, озирнись,

Цей світ існує лиш для тебе!»

 

У чудовий морозний зимовий день, 6 грудня, у Сарненському підлітковому клубі «Юність» було багатолюдно. Вечір відпочинку «Добро єднає серця», присвячений Міжнародному дню інвалідів, розпочався з Гімну України в жестовому виконанні Олени Жабчик.

 

 

«Інвалідність — це не вирок. Це тільки привід замислитися над життям, переосмислити його цінності і навчитися жити по-новому — із сенсом для себе і користю для суспільства. Люди з обмеженими можливостями не вимагають до себе жалю, тому що вони, як ніхто, вміють цінувати життя і пристосовуються, як можуть, до будь-яких ситуацій. Так сталося саме з ними, але на їхньому місці могла б опинитися будь-яка інша людина. І для виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне — можливість жити, бути в суспільстві й відчувати себе рівноправними людьми» — з такими словами звернувся до присутніх у святковій залі заступник Сарненського міського голови Віктор Анатолійович Хомич.

 

 

Голова територіальної організації Любов Пет­рівна Ярута зазначила, що з кожним часом у світі з’являється нове життя, але ніхто з нас не може бути впевнений у тому, що ця крихітка буде повністю здоровою. Інколи доля не щадить ні матір, ні дитину, поклавши на їх плечі тяжкий тягар під назвою інвалідність. В Україні багато людей, на долю яких випало це нелегке випробування. Але, всупереч цьому, люди з інвалідністю стають художниками, музикантами, поетами, спортсменами, гарними фахівцями з різних професій... Головне — бути з відкритим серцем, випромінювати тепло і дарувати радість іншим. Для інвалідів по слуху та зору державою створені громадські об’єднання — Товариство глухих, Товариство сліпих та інші, де люди з обмеженими можливостями можуть вирішити всі важливі питання. Наша територіальна організація УТОГ робить усе можливе, аби нечуючі відчули себе повноцінними громадянами нашої держави.

 

 

Голова фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе» Олександр Олександрович Цицюра у своєму виступі підкреслив, що люди з обмеженими можливостями — це сильні, цілеспрямовані особистості, які знають ціну життя. Вони беруть активну участь у різних спортивних змаганнях, які проводяться не тільки у нашому районі, а й за межами області, та виборюють призові місця.

Присутні з задоволенням переглянули концертну програму, підготовлену активними членами Сарненської територіальної організації УТОГ.

Про рідну землю, де належить жити, у чию долю та розвиток треба робити свій внесок, розповіла у своїй пісні у жестовому виконанні «Це моя країна» Ольга Пінчук.

 

 

Ми знаємо про те, що сміх — це найкращі ліки. Додали життєвого тонусу людям з порушеннями слуху виступи Валентини Лук’янчук, Ольги Пінчук та Леоніда Тихого у жартівливих сценках «Конфуз на побаченні» та «Весела подорож в автобусі».

Найменша учасниця святкового заходу Вік­торія Пінчук виконала пісню «Моя бабуся» і своїми маленькими дитячими рученятами у жестах передала її зміст: коли серце зігріває доброта, милосердя і людяність, душа щодень молодіє.

Сьогодні на долю нашої країни випали тяжкі випробування, які ми повинні пережити разом. Захищати рідну землю — наш святий обов’язок, особливо для чоловіків. Хоч як болять серця наших жінок, та все ж вони змушені проводжати своїх чоловіків, синів, і з надією чекати їхнього повернення. Цей мотив прозвучав у піснях «Мальви» та «Повертайся живим» у жестовому виконанні Ольги Пінчук та перекладача жестової мови Олени Жабчик.

Директор підліткового клубу «Юність» Марія Макаревич та художній керівник Марія Круглик, разом з вихованцями цього клубу, підготували для нечуючих глядачів захоплюючі танці «Кармен» та «Повір у себе».

 

 

Будь-який культмасовий захід неможливо провести без підтримки благодійних організацій. Від імені нечуючих та працівників територіальної організації хочемо подякувати всім, хто підтримує нас у проведенні різних заходів та надає посильну допомогу. Це такі організації, як: фірма «Здоба», магазини — «Оксамит», «Динаміт», «Запрошує Марія», громадське об’єднання воїнів-інтернаціоналістів «Пам’ять», приватний підприємець О. Нелапша.

 

 

Голова територіальної організації Любов Ярута на завершення культмасового заходу подякувала всім учасникам концертної програми Сарненської ТО УТОГ, заступнику міського голови, керівництву та вихованцям підліткового клубу «Юність», усім присутнім, побажала міцного здоров’я, щастя, багато простих людських радощів. Вона запросила нечуючих до територіальної організації, де їм була надана гуманітарна допомога та солодощі. Присутні були запрошені до святкового столу.

 

«Люби життя! Воно твоє,

Воно одне, воно єдине.

Лиш той здолає шлях, хто йде,

І хто несе у серці віру».

 

 

Інформація правління Сарненської ТО УТОГ

(Рівненська область).

 газета Наше Життя

Добро єднає серця

2014-12-18
УТОГ / В організаціях УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-12/1418620276_img_5928_.jpg

У чудовий морозний зимовий день, 6 грудня, у Сарненському підлітковому клубі «Юність» було багатолюдно. Вечір відпочинку «Добро єднає серця», присвячений Міжнародному дню інвалідів, розпочався з Гімну України в жестовому виконанні Олени Жабчик.

газета Наше Життя