Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Ми разом в єдиному строю»

До Міжнародного дня людей з інвалідністю під такою назвою у Будинку культури УТОГ міста Біла Церква відбувся вечір, на який зібралось багато людей, щоб поспілкуватись, подивитись концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності (на фото) та взяти участь в іграх і вікторинах.


Відзначаючи цей день, згадали про людей з інвалідністю зі слуху, якими пишається Українське товариство глухих. Хто з нас не знає про талановитих акторів театру міміки і жесту «Райдуга»? А скільки цікавого може розповісти наш хранитель вічності, засновник Музею історії УТОГ В.В. Скурчинський! Наша гордість — директор Хмельницької загальноосвітньої спеціальної школи № 33, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Г.М. Воробель. Не можна не згадати й О.В. Нашивочнікова — глухого архітектора, який брав участь у проєктуванні кількох станцій київського метро. А наші спортсмени! Наприклад, чемпіон з легкої атлетики О.М. Воробйов і багато-багато інших. Наші ветерани-орденоносці — робітники різних професій, це теж наша гордість!Усі вони не втратили інтерес до життя через глухоту і показують всім гідний приклад своєю діяльністю.
Інформація Білоцерківського БК УТОГгазета Наше Життя

«Ми разом в єдиному строю»

2020-02-07
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-02/medium/1581064881_belocerkov1.jpg До Міжнародного дня людей з інвалідністю під такою назвою у Будинку культури УТОГ міста Біла Церква відбувся вечір, на який зібралось багато людей, щоб поспілкуватись, подивитись концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності (на фото) та взяти участь в іграх і вікторинах.
газета Наше Життя