Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

До Міжнародного дня театру

Театр – моє життя і плаха,
Йду на підмостки, як на суд…
Чи переможець, чи невдаха —
Глядач розкриє мою суть.
Глядач підкаже і направить,
І оплесками вознесе!
Могутня в мене, мудра справа,
Гра, досконалість, блиск і сенс!

До Міжнародного дня театру, який відзначався 27 березня, актори Народного театру Житомирського ОБК УТОГ, як завжди, показали нову програму «Український колорит», в якій розкрили красу і культурне багатство українського народу. Сценки «Гарна пара», «Жива скульптура» розквітли дотепними жартами, одноактові п’єски «Рідня», «Один як палець» показали щирість і вірність — як цінні якості характеру наших людей, а уривок з вистави М. Старицького «За двома зайцями» своєю яскравістю підкорив публіку.

Були і вірші, і гарна музика, і яскраве виконання пісень.


Глядачі у залі щедро купали в оваціях акторів, реагували на кожен жарт, переживали бурхливо кожен цікавий момент у грі акторів.

У святковий вечір сяяли своїми талантами наші ветерани, справжні майстри: Зоя Максимова, Михайло Кумечко, Михайло Ковальчук, Вікторія Зінчук, Наталія Середа, Наталія Габзовська, Галина Орлюк, Олена Білоцька, Алла Гайченя та молодий склад театру – Ярослав Федонюк та Ігор Арент, а також талановиті зірочки — Ганна Дем’янчук, Вікторія Романько, Зоя Галецька, Зоя Вітенко – всі були яскравими, грали блискуче, неперевершено!Гарні костюми підготувала дизайнер костюмів Марина Ткачук, звукооператор Вікторія Романько встигала працювати на сцені й за апаратурою, звукорежисер Геннадій Шорошев прекрасно відпрацював з озвучкою сцени, а Зоя Вітенко встигала співати та перекладати всю цю красу!

Режисер-постановник Надія Голуб щиро подякувала акторам за майстерність гри.

Голова Житомирської облорганізації УТОГ В.С. Дем’янчук не тільки відзначив старанність театрального колективу, але й вручив усім премії.

На святі були присутні і наші прекрасні друзі, меценати з підприємства «Полісся -продукт» і особисто сам генеральний директор О.І. Ракович, який часто підтримує наших акторів подарунками.

До свята актори отримали продуктові набори. Також зі святом привітала їх Л.П. Янушевич.

Голова Житомирської облорганізації УТОГ В.С. Дем’янчук вручив О.І. Раковичу грамоту від нашої організації і подякував за підтримку і дружбу. А потім було прекрасне спілкування за кавою та солодощами.

День театру — це було чудово!
Н. ГОЛУБ,
режисер Житомирського ОБК УТОГгазета Наше Життя

До Міжнародного дня театру

2019-04-17
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-04/1555426294_mezhd_den_teatra9.jpg  До Міжнародного дня театру, який відзначався 27 березня, актори Народного театру Житомирського ОБК УТОГ, як завжди, показали нову програму «Український колорит», в якій розкрили красу і культурне багатство українського народу. Сценки «Гарна пара», «Жива скульптура» розквітли дотепними жартами, одноактові п’єски «Рідня», «Один як палець» показали щирість і вірність — як цінні якості характеру наших людей, а уривок з вистави М. Старицького «За двома зайцями» своєю яскравістю підкорив публіку.
газета Наше Життя