Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Чудове свято всіх закоханих…

14 лютого — День святого Валентина, свято, яке давно увійшло в наше життя, перетнувши європейські кордони. Чудове свято всіх закоханих, свято квітів, привітань, подарунків, освідчень у коханні…


У Білоцерківському будинку культури УТОГ 17 лютого 2019 р. відбувся цікавий вечір, присвячений цьому дню. На захід завітало багато молоді, були й дітлахи, а люди поважного віку теж прийшли поспілкуватися і подивитися на забави молодих.

У програмі були різноманітні конкурси та ігри, а в центрі уваги — три пари учасників: Тетяна Дзюнь і Володимир Ткачук, Надія Черниш і Михайло Сумовський, Оксана Лясківська і Віталій Гриненко. Пари змагалися за I, ІІ, ІІІ місце під пильними поглядами журі, а це були Анатолій Нестеренко, Богдан Натикач та Ірина Ліщук. Глядачі підтримували учасників оплесками та підбадьорювали їх вигуками.

Ведучою вечора була директор Будинку культури А.К. Сумовська, яка проводила конкурси та ігри. Разом з художнім керівником Т.В. Севериненко вони старанно підбирали репертуар для святкового заходу. Адже хотілось, щоб вечір пройшов цікаво і весело.

Ці зусилля не були марними: глядачі та учасники залишилися задоволені. Схвильовані й веселі, вони танцювали та спілкувалися, поки журі визначалося, хто переміг і якій парі яке місце присудити. А наша перекладач Д.М. Квітка робила знімки на пам’ять.

Закінчився вечір врученням призів трьом парам учасників ігор і вікторин. Отримали свої призи і найменші учасники, які також взяли участь в іграх. Прощаючись, всі присутні дякували за веселий вечір і цікавилися, коли буде наступна зустріч.
Інформація Білоцерківського БК УТОГгазета Наше Життя

Чудове свято всіх закоханих…

2019-02-24
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-02/1550848356_valentin5.jpg  14 лютого — День святого Валентина, свято, яке давно увійшло в наше життя, перетнувши європейські кордони. Чудове свято всіх закоханих, свято квітів, привітань, подарунків, освідчень у коханні…
газета Наше Життя