Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Наздоганяючи час

Уже квітень… А лише вчора був Но­вий рік, різдвяні свята, екскурсії на Чернівецьку «Маланку-фест», україн­ські вечорниці, День закоханих, Міжна­родний жіночий день.

До цих дат у Чернівецькому облас ­ному будинку культури УТОГ були під­готовлені і проведені: шоу-програма «Прощавай, Півень — здрастуй, Со­бачко!», розважальна програма для молоді «Новорічні візерунки», духов­но-розважальний вечір для ветеранів «Українські традиції різдвяних свят», конкурсно-розважальний вечір для молоді «Серця двох», розважальний вечір для ветеранів «Все про любов», шоу для молоді «Хто зверху», облас­ний конкурс «Ерудит» для учнів 12 класу обласного реабілітаційного центру № 1, зустрічі з учнями спецшкіл для дітей з по­рушеннями слуху «Правильний вибір професії — важливий крок у житті», за­хід «Діяльність УТОГ: мета та завдання» та інші.

Перелічуєш всі ці заходи і виникає запитання: чи наздогнали ми час? Від­повідь така: намагалися це зробити, працювали багато та плідно… І про­довжуємо його наздоганяти. Багато планів, багато задумів. Справа лише за нашими учасниками художньої само­діяльності, активістами та відвідувача­ми Будинку культури — будьте з нами, будьте разом і ми здолаємо час!
Ф. ЧЕПУРНИЙ,
в.о. директора Чернівецького ОБК УТОГ
газета Наше Життя

Наздоганяючи час

2018-04-22
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-04/medium/1524031166_nazdoganyayuchi_chas4.jpg

Уже квітень… А лише вчора був Новий рік, різдвяні свята, екскурсії на Чернівецьку «Маланку-фест», україн­ські вечорниці, День закоханих, Міжнародний жіночий день.

газета Наше Життя