Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Такі посиденьки не забуваються!

Уже й березень не за горами, а нам все надси­лають розповіді, як зустрічали новорічні та різд­вяні свята. Так гарно зустрічали, що й через 2 мі­сяці не забули!

Київська обласна Рада ветеранів УТОГ разом з КЦ УТОГ знову організувала чудову програму зу­стрічі новорічних та різдвяних свят.

22 грудня в Культурному центрі УТОГ відбувся святковий захід не лише для ветеранів УТОГ, а й для нечуючих середнього віку.

Розпочався святковий вечір з виступу ведучої та головних святкових героїв: Діда Мороза, його внучки — красуні Снігуроньки та господаря 2018 року — Собаки. Ми попрощалися із задиристим символом минулого року — Півнем і поспішили на зустріч із Земляною Собакою. Його роль зіграв Ростислав Чарновський, який мило, по-доброму гавкав на всіх, хто підходив вітатися до нього.

Але яке ж це свято без пригод! Колотнечу зчи­нили Баба Ягуся і її вірний друг — Чорт. Вони ста­рались будь-що завадити нашому святу, але на виручку завжди приходив Дід Мороз і його вірна помічниця — Снігуронька.

На вечір ветеранів були запрошені наш дорогі гості: директор Культурного центру УТОГ В.М. Гончаренко, заступник директора Культурного цен­тру УТОГ Л.В. Орішко, голова Київської організа­ції УТОГ М.М. Левицький та перекладач жестової мови Л.І. Холіна, які привітали всіх з Новим роком.

З пісенним вітанням виступила ветеран нашої художньої самодіяльності Н.Ф. Косарева, а про­довжили програму святкового вечора Баба Ягуся разом з ведучою — автором замітки, які провели гру з кольоровими кульками, у середині яких було сховано завдання для виконання кожним учасни­ком. Насміялися і натанцювалися досхочу!

Найцікавіше було, коли відгадували загадки на новорічні теми, а після цього оголосили лотерею з подарунками, під час якої кожен учасник отри­мав невеличкий презент. Також всі разом співали колядки й новорічні пісні, водили хороводи, весе­лилися від душі.

Отже, сподіваємося, що святковий настрій пе­рейде на весь рік, і він буде радісним та щасливим.
Д. БЕРЕЗОВА, член Київської ради ветеранів УТОГ
газета Наше Життя

Такі посиденьки не забуваються!

2018-03-04
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-02/medium/1519726686_p1060706.jpg

Уже й березень не за горами, а нам все надси­лають розповіді, як зустрічали новорічні та різд­вяні свята. Так гарно зустрічали, що й через 2 мі­сяці не забули! Київська обласна Рада ветеранів УТОГ разом з КЦ УТОГ знову організувала чудову програму зу­стрічі новорічних та різдвяних свят. 22 грудня в Культурному центрі УТОГ відбувся святковий захід не лише для ветеранів УТОГ, а й для нечуючих середнього віку.

газета Наше Життя