Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Весняна примха» в Культурному центрі УТОГ

Цьогорічна зима була справжньою — із лютими морозами та хуртовинами, тому багато хто нетерпляче чекав весни.

 

І щоб наблизити її, Київська молодіжна організація нечуючих спільно із Київською обласною Радою ветеранів 7 березня організували у приміщенні Культурного центру УТОГ свято під назвою «Весняні примхи». Цей захід був присвяченій не стільки Міжнародному жіночому дню 8 Березня, скільки першим дням весни. Святкова програма була досить насиченою та різноманітною: невеликий концерт, конкурсні ігри, міні-конкурс тортиків, міні-фуршет. Святковий зал був прикрашений різнокольоровими помпонами, які звисали зі стелі, та гелієвими кульками.

Захід відкрили чарівні ведучі: Дарія Березова, Григорій Гук та Прасковія Овчарова.

На початку пролунала пісня «Моя мамо» у жестовому виконанні Г. Гука. Далі з привітанням виступив голова Київської організації УТОГ М.М. Левицький, який відзначив подяками активістів, які вклали свою душу в організацію цього заходу. Привітав усіх і директор КЦ УТОГ — В.М. Гончаренко. Але найбільше вразив танцювальний виступ колективу художньої самодіяльності «Голуба стрічка» під керівництвом А. Тютєрєвої — це було надзвичайно!

Щоб глядачі не занудьгували, ведучі між виступами організовували різні конкурси. Перший конкурс під назвою «Досвід» — на тему куховарства: було сформовано 2 команди — із молодих дівчат та жінок старшого віку.  Правила гри прості: витягується із мішечка якась буква, наприклад «В», і потрібно назвати кулінарні страви, які починаються на цю букву. Ця гра викликала багато азарту, жартівливих перегукувань, адже кожна команда намагалася назвати якнайбільше страв! У підсумку перемогла команда «Молодість», до якої увійшли дівчата.

Другий конкурс був на тему жестової конфігурації. Правила також прості: формуються 2 команди, а потім капітани по черзі витягають із мішечка якусь букву. Наприклад, букву «О», і саме з жестовою конфігурацією цієї дактилеми потрібно підібрати якомога більше жестів. Наприклад: озеро, ґудзик, ковбаса, детектив тощо. І, щоб виграти, команди згадували маловживані жести й діалекти. Було дуже весело не тільки конкурсантам, а й глядачам, які старались підказувати і допомагати командам.

А третій конкурс відбувся на тему весняних квітів: кожна команда мала назвати якнайбільше квітів, які розцвітають лише весною. Тут також довелося добряче напружити пам’ять.

Святковий вечір завершився міні-конкурсом тортиків, у якому 8 учасників представили на суд журі власну випічку. За рішенням журі переможцем визнано Ілону Ковальову, яка отримала приз — сертифікат від Медичного центру доктора Бубновського,  решта учасників отримали сертифікати на одноразову безкоштовну послугу від студії краси «Papillon», а також невеликі подарунки від компанії «LUSH».

Думаєте, це все? Ні! Організатори нікого не відпустили додому з пустими руками — кожній жінці була вручена білосніжна троянда від спонсора — фірми «Камелія», кожному гостеві вручено журнали від видавництва «Лиза» та кухонні прихватки, які виготовила Д. Березова.

Організатори висловлюють сердечну вдячність всім спонсорам за подарунки, які зробили свято «Весняні примхи» незабутнім!

 

Т. КОРНІЄНКО,
активіст Київської молодіжної організації нечуючихгазета Наше Життя

«Весняна примха» в Культурному центрі УТОГ

2017-05-11
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-05/1494433460_07_03_17_marta_dsc_0580.jpg

Цьогорічна зима була справжньою — із лютими морозами та хуртовинами, тому багато хто нетерпляче чекав весни.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ